Попи РПЦ пропонують тим у кого немає грошей просити милостиню

  • 14.04.20, 13:03Попи РПЦ пропонують тим у кого немає грошей просити милостиню

Зе переказав Албанії 10 млн грн. а українцям показав дулю

  • 10.04.20, 16:24

Кабинет министров распорядился выделить 10 млн грн на гуманитарную помощь Албании. Соответствующее распоряжение № 390-р обнародовано на правительственном портале в пятницу, 10 апреля.

"Во исполнение Указа Президента Украины от 31 января 2020 № 32" Об оказании гуманитарной помощи Республике Албания" выделить Министерству иностранных дел 10 млн гривен для оказания гуманитарной помощи Республике Албания", - сказано в документе.

Отмечается, что Кабмин поручил Минфину осуществить указанные расходы за счет средств резервного фонда госбюджета, а МИД - согласовать с соответствующими органами Албании реквизиты банковского счета, на который будут перечислены средства, выделенные согласно этому распоряжению, и вместе с Государственной казначейской службой обеспечить перечисление средств в иностранной валюте для нужд Албании.

РПЦ розповсюджує коронавірус у Києві

  • 09.04.20, 12:39

КИЇВ. 9 квітня. УНН. У Києві за минулу добу було виявлено 41 випадок захворювання COVID-19, викликаного коронавірусною інфекцією. З них 26 – у осіб, які перебували у Києво-Печерській лаврі. Про це заявив на брифінгу мер Києва Віталій Кличко, передає кореспондент УНН.

"Зазначу, що з випадків, зареєстрованих за минулу добу, 26 - у Києво-Печерській лаврі. Складно уявити, яким може бути ланцюг подальшої передачі інфекції. Ось чому я з хвилюванням очікую цьогорічної Пасхи – щоб після свят ситуація різко не загострилась, щоб ми не мали сотен нових хворих", - сказав мер міста.

Всього за минулу добу, з його слів, хворобу було виявлено у 41 особи, серед них двоє медиків і немовля.

Нагадаємо, за даними МОЗ, в Україні на 9 годину 9 квітня зафіксовано 1892 випадки коронавірусної хвороби

Путлера посадили на бутилочку

  • 04.04.20, 20:26
Птлера посадили на бутилочку

Страницы:
1
2
3
предыдущая
следующая