хочу сюда!
 

Лида

36 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 37-43 лет

Результати моніторингу закупівель у травні місяці

Держаудитори під час моніторингу закупівель виявили порушення на суму 203 млн гривень

 

Північно-східним офісом Держаудитслужби постійно проводиться аналіз процедур публічних закупівель (оприлюднених на веб-порталі prozorro.gov.ua) та виявляється ознаки порушень законодавства. За результатами 54 моніторингів публічних закупівель, проведених у травні цього року, встановлені порушення законодавства на суму понад 203 млн гривень.

 Найпопулярніші порушення, що допускають замовники – це порушення законодавства в частині розгляду та не відхилення замовником тендерної пропозиції, невідповідність тендерної документації вимогам законодавства та  порушення встановлених законом термінів оприлюднення інформації на веб-порталі prozorro.gov.ua.

 За результатами проведених моніторингів по 5 процедурам закупівель, аудиторами попереджено, незаконні витрати бюджетних коштів на загальну суму понад 19 млн гривень.

 За результатом складених аудиторами, замовниками здійснено відміну результатів 3 торгів на 17 млн грн та розірвано 2 укладені договори на 2 млн гривень.

 За допущені порушення вимог законодавства, відносно 5 посадових осіб  складено адміністративні матеріали та направлено на розгляд до судових органів.

 Представляємо наш топ 3 порушників, які допустили порушення законодавства про закупівлі у травні 2021 року:

- Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Харківської області (закупівля робіт на 12,2 млн грн);

- Великобурлуцька селищна рада (закупівля робіт на 5,3 млн гривень);

- Департамент капітального будівництва Харківської обласної державної адміністрації (закупівля робіт на 5,5 млн гривень) .

0

Комментарии