хочу сюда!
 

ОЛЬГА

49 лет, стрелец, познакомится с парнем в возрасте 50-60 лет

Я образилася на фб

Тепер не спиться і прокинувся апетит.

Вчора я в фейсбуці отримала перше попередження з заблокованим моїм коментарем, мовляв він порушує правила та безпеку їх общини.

Коментар був про те, що людина зовні схожа на того, хто колись вкрав мене і вивіз далеко з міста.

Сьогодні заблокували мій інший коментар, мовляв наступного разу буде забанено аккаунт.

Коментар був про те, що захисниця маніяків - шваль, а не захисниця. А завелася я дуже сильно. Аморал зробив дитинку дівчині і покинув їх. Молода купила дитині каштани, приготувала, а дитина від цього вмерла. Матуся не витримала і насмерть вистрибнула з вікна. І тепер новини пишуть, що ця матуся - психічно хвора. А одна мадам вирішила, що осеменителя варто захищати, бо з хворою дівчиною важко вжитися, а «брюхатити» можна кого завгодно, скільки завгодно, як завгодно...

Долою той фейсбук з інстаграмом та їх власною політикою маніяків!
5

Комментарии

17.12.21, 08:03

Аж зараз? А мене від нього давно знудило
http://otvet.i.ua/user/2992672/17028/

Мабуть Ваші коментарі були поза форматом якогось цензорського програмного алгоритму, що керується набором заданих ключових слів. Бо навіть з того, що Ви повідомляєте, будь-яка адекватна людина не в змозі вгледіти якоїсь загрози будь-чому. Наступні рази спробуйте набирати терміни "вкрасти", "маніяк", всі потенціально образливі для особи терміни ("шваль" ), тільки сумішшю літер кирилиці і латиниці. Якщо не допоможе, то значить вже і ці комбінації занесені у бази недопустимих слів.
Тоді вже і очищайте хату від мотлоху
http://photo.i.ua/user/2992672/513771/15805153/

  27.12.21, 08:35

  ми вжє цю мантру чули лед 6-7 взад
  тебе дальше за горад тягають чи шо?

   аноним

   37.12.21, 09:28

   Я вообще оттуда удалился. Достали своими замечаниями и банами. Это не мировой ФБ, а наш, украинский. И его модерация тоже наша. И это когда нам рассказывают про свободу слова! Меня выпустили из бана, но оставили возможность только лайкать и вставлять морды. Текст же не воспроизводится...
   И вот. Через 3 месяца я создал новый аккаунт. Но не тут то было. Они по IP так же лишили меня прав комментировать. И пошли они в баню сами!

    47.12.21, 11:10Ответ на 1 от Sisyphus

    Вже кілька разів видалялася. Тоді було через запропонований ними контент та незадоволення якістю функцій, наприклад фотоальбому. Але і тут буває глючить, або задовбує реклама. А в мене тоді ще були сподівання, що я краще познайомлюся з тими знайомими яких там знайду і ми станемо друзями-друзями.

     57.12.21, 11:15Ответ на 2 от НеЖриМоэСало5

     Молодих тягають як мене тоді колись, а часто і гірше (насмерть). А мені вже по телефону розповідають, або пишуть про поїздки до їх сел, або до них в баню, і далі без ситуацій, бо я припинила ті спілкування. Та чи на довго я в такій безпеці - хтозна. В полтаві зникають люди будь якого віку. А на мене у дворі нещодавно авто їхало навмисно, навіть коли я до дерева на газоні підійшла.

      67.12.21, 11:22Ответ на 3 от аноним

      Ага, і було б за що. Я спробувала боротися з неприємною рекламою, використовуючи функцію скарги. То в сповіщеннях стали з'являтися фейсбукові пропонови подружитися з тими групами, мовляв вони мені нещодавно сподобалися.

      Тож я думаю, тут теж є козявки, але вони точно свої рідні.

       77.12.21, 11:23Ответ на 5 от Дарюшка

       Молодих тягають як мене тоді колись, а часто і гірше (насмерть). А мені вже по телефону розповідають, або пишуть про поїздки до їх сел, або до них в баню, і далі без ситуацій, бо я припинила ті спілкування. Та чи на довго я в такій безпеці - хтозна. В полтаві зникають люди будь якого віку. А на мене у дворі нещодавно авто їхало навмисно, навіть коли я до дерева на газоні підійшла.это был автомобиль фейсбука?

        87.12.21, 11:30Ответ на 1 от Sisyphus

        Ой, дійшло, що Ви порадили. Та я за той час, поки переставлятиму мови для шифрування, встигну вигадати культурний оборот. Але ж там багато коментарів з купами огидних слів і жахливим змістом, а я одне некрасиве слово на весь коментар, і він справедливий. Краще колупатимуся тут.

         97.12.21, 11:35Ответ на 7 от DANAH

         Точно, що неоподаткований. Мабуть да.

          107.12.21, 11:43Ответ на 9 от Дарюшка

          Точно, що неоподаткований. Мабуть да.сложно быть фбуком

           Страницы:
           1
           2
           4
           предыдущая
           следующая