хочу сюда!
 

Лелечка

39 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 39-45 лет

Армія України: крадіжка не зупинити


Державне бюро розслідувань повідомило про підозру п'яти топ-чиновників Міністерства оборони України в закупівлі неякісних бронежилетів "Корсар". Про це на брифінгу доповів директор ДБР Роман Труба.

5 листопада начальнику головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ генерал-майору Марченко Д. А., трьом військовослужбовцям управління (полковнику Почтаренко С. В., підполковнику Комарянскому М. Я., підполковнику Саковец Ст. Ст.) і капітану Капінус О. Ю. представниками ДБР вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 28 КК України «Вчинення злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією», і ч. 3 ст. 426 КК України «Бездіяльність військової влади».

У відношенні зазначених осіб територіальним управлінням державного бюро розслідувань (Київ) проводиться досудове розслідування за фактом причетності до закупівлі посадовими особами МО України військового майна (11 тис. бронежилетів «Корсар М3»), який не відповідає встановленим технічним вимогам якості, і за завищеними цінами, що, за попередніми оцінками, призвело до нанесення збитків державі на суму близько 100 млн грн.

Встановлено, що Міноборони закупило 20 тисяч бронежилетів вартістю 176 млн гривень, однак 7 тисяч бронежилетів виявилися бракованими.

На думку слідства, начальник головного управління, діючи умисно та за попередньою змовою з ще чотирма посадовими особами управління, з квітня по червень 2019 року, знаючи про те, що бронежилети «Корсар М3» не відповідають заявленим ступенями захисту і усвідомлюючи негативні наслідки для військовослужбовців у разі їх використання, взяли продукцію у виробника.

В даний час правоохоронними органами України вирішується питання про обрання військовослужбовцям запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

П'ять років українська пропаганда розбурхує населення священною війною, і п'ять років на цій війні наживаються тисячі чиновників, офіцерів, волонтерів, завдаючи обороноздатності куди більш серйозний збиток, ніж сепаратисти ЛДНР.0

Комментарии