хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Решето

Прислухайтеся до цього чудесного голосу і співу Оксани Мухи !  boyanletsrock 2 квітня 2011 р. у Львові відбувся Міжнародний конкурс українського романсу ім. Квітки Цісик. Конкурс відбувся у рамках українсько-американського проекту «Незабутня Квітка», що має на меті проведення концертів та вечорів пам’яті, присвячених видатній американській співачці українського походження Квітці Цісик. Тринадцять конкурсантів з України, Латвії, Естонії, Польщі, США, Росії, Молдови, Румунії, Угорщини боролись за звання найкращого виконавця пісень з репертуару Квітки.

Гран-прі конкурсу здобула Оксана Муха, виконавши пісню із доробку Квітки Цісик "Тече річка невеличка" та пісню із власного дебютного альбому RE:SHETO "За річкою, за Дунаєм".

(http://www.resheto.com/uk/news.html)

"Моя історія – історія дівчини, що знайшла скарб. Вже і не замислююсь, як воно сталось, оте моє пісенне благовіщення. Зростала у снах і мріях батька і матері, що мене як пташа вигодовували. Вони і подарували мені отой пісенний всесвіт, що лиш тепер його скарбом назву. Люди і наставники, добродії, мов хмари мене водою орошували - проростай, учись. Проросла – а довкола рай розвивсь, повен пісень край мій буя, ступила ближче – а то лиш відблиск у змокрілих очах матері і батька. Поле стерням коле - вижате вщент, що й на посів не буде, лиш де-не-де колосок залишивсь. Люд добро розтяга. Така моя вітчизна. Заболіло. Аж тут зірниця засвітила – Ніна Матвієнко, Квітка Цісик, Дударик... Дивлюсь на них, мов у звечоріле небо зорями застелене, і серце тихне, і жалю нема, лиш радість зостається. А скарб мій є у тім, що в жилах кров тече землі цієї, українська. Отак живу, співаю і учусь."                     Запрошую послухати letsrock    Альбом "РЕШЕТО"
49

Коментарі

Гість: Тираъ

15.11.11, 01:21

гарно
а звідкиля ця дівчина? З якого міста?

    Гість: lyo Dnepr

    25.11.11, 09:19

    Чому про неї нічого не чути?

      35.11.11, 09:28

      Надзвичайна пісня а голос і виконання з оркестром - пречудово!

        45.11.11, 09:42

        Хорошо Муха жужжит.

          55.11.11, 09:44

          Дякую! Оксана вже давно подобається мені теж. Чудовий голос, талановита дівчина!
          http://www.youtube.com/watch?v=d6THGsu7vXI&feature=player_embedded

            65.11.11, 10:10

              75.11.11, 10:33Відповідь на 1 від Гість: Тираъ

              гарно
              а звідкиля ця дівчина? З якого міста?
              Дякую,дійсно пречудово Вона зі Львова і називають її другою Квіткою

                85.11.11, 10:33

                  95.11.11, 10:36Відповідь на 2 від Гість: lyo Dnepr

                  Чому про неї нічого не чути?
                  У нас це "не формат" називається ....та чи тільки її не чути Дякувати, що маємо нет , де можна слухати й дивитись те що хочеться ,а не те що нав"язують впливаючи і зомбуючи свідомість Тримаймося Гарного ,теплого і сонячного дня!

                    105.11.11, 12:26


                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      11
                      попередня
                      наступна