хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Мантра

Запрошую  знову послухати цих чарівних дівчат! letsrock dance dancedanceboyanboyan VRODA Солістки  : Аня Заклецька-Бурак і Оля Нестеренко
http://blog.i.ua/user/587508/738494/
9

Коментарі

115.07.11, 22:03

    216.07.11, 23:30

    Сподобалося, дякую

      319.07.11, 00:07Відповідь на 1 від Остап 88

        419.07.11, 00:07Відповідь на 2 від Astra-ua

        Сподобалося, дякую

          522.07.11, 21:42

          Слухав раніше на жаль в них мало пісень ,чарівно Та на жаль молодому поколінню всовують в голови кіркорових, потапів та каменських з попсою ( від слова попа)

            628.07.11, 23:59Відповідь на 5 від SvarR

            Завжди люди були, які споживали масове, а були люди зі смаком. Людей зі смаком завжди було менше. Я не ризикну називати себе цією, другою категорією. Але не раджу впадати у відчай через наявність та переважання попси. А раджу порадіти тому, що є дійсно цікава музика, яку цікаво слухати. Шкода, що її ще пошукати треба. Але я вдячний авторові замітки за можливість їх почути. Ну, , за музику!

              729.07.11, 00:28Відповідь на 6 від Андрій Guard

              Не згоден про масове, а як же народна пісня? Просто людей зганяють в отару- глобалізація (сіре безлике стадо), от що я мав на увазі пишучи за попсу, та й впадати у відчай чоловіку? Та й справжнє завжди треба шукати. За справжню музику не треба пити а треба її шанувати

                829.07.11, 00:32Відповідь на 7 від SvarR

                  91.08.11, 00:09Відповідь на 5 від SvarR

                  Слухав раніше на жаль в них мало пісень ,чарівно Та на жаль молодому поколінню всовують в голови кіркорових, потапів та каменських з попсою ( від слова попа)О!Цікаве порівняння поси -тут згідна Гурт зовсім молодий і думаю дівчатка талановиті і не зупиняться на творчому шляху
                  Зараз такий час, що потрібно самому все вибирати..і не тільки пісню, яку слухати....а що дивитись і що читати

                    101.08.11, 00:17Відповідь на 6 від Андрій Guard

                    Завжди люди були, які споживали масове, а були люди зі смаком. Людей зі смаком завжди було менше. Я не ризикну називати себе цією, другою категорією. Але не раджу впадати у відчай через наявність та переважання попси. А раджу порадіти тому, що є дійсно цікава музика, яку цікаво слухати. Шкода, що її ще пошукати треба. Але я вдячний авторові замітки за можливість їх почути. Ну,, за музику!А я думаю що слухання доброї музики залежить від самої людини, якщо можеш відрізнити зерно від полови, то вже чудово Тут навмисне виставляю речі, які вартують уваги,які мене зацікавлюють і подобаються, для того ,щоб люди бачили, що крім попси ще є справжнє музика і творчість!

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна