хочу сюди!
 

Vitalina

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

Під облачком

Под облачком явір похилений,

Сідит на нім пташок премилений. Слухай, мила, як тот пташок співат, Же з любови нич добра не биват. Же з любови, же з любови Нич добра не биват. Моя мила, ти покусо єдна, Любив я тя не рік та не два. Далас ти мі зілля ся напити. Не мож, мила, ніяк без тя жити. Не мож, мила, не мож, мила, Ніяк без тя жити. Ми ворожка давно ворожила, Же мя здурит дівка чорнобрива. Же не буду видів за ньом світа, Аж проминут мої млади літа. Аж проминут, аж проминут Мої млади літа.

Ци та любов єст од Бога дана? Ци лем може д’яблом підшептана? Хоч би-с не хтів, то мусиш любити, Хоч би-с не хтів, прото маш терпіти. Хоч би-с не хтів, хоч би-с не хтів, Прото маш терпіти.

Под облачком явір зеленіє. Посмотр, мила, як тот вітер віє. Може, вирве єго з коренями. Мила моя, што то буде з нами? Мила моя, мила моя, Што то буде з нами?
12

Коментарі

120.04.10, 22:46

    220.04.10, 22:47Відповідь на 1 від otcheNikolae

      Гість: ХУДОЖНИК+

      320.04.10, 22:57

        420.04.10, 22:58Відповідь на 3 від Гість: ХУДОЖНИК+

          Гість: Nutik_

          520.04.10, 23:17

            620.04.10, 23:27

            вы как первая душевная звездочка --------- упоили душу хоть по польски и не понимаю нуа перевод сдесь и не нужен говорят эмоции ставлю плюсик

              720.04.10, 23:36Відповідь на 6 від Gaarii

              Це не польська мова , а така лемківська говірка (мова) .
              Надіюся Вам відомо , що лемки представляють собою частину населення Карпат.
              Щиро дякую.

                820.04.10, 23:42Відповідь на 7 від _*N_

                аранжировка похоже не карпатская

                  920.04.10, 23:50Відповідь на 8 від Gaarii

                  Ось тут можна коротко познайомитися з історією популярного київського секстету "ManSound"
                  http://www.live.kiev.ua/ru/main/live.php?q=artist&id=93
                  під акомпонемент , якого співає Оксана Білозір. Напевно і оранжування їхнє, не дуже в цьому розуміюся. Просто сподобалося .

                    1020.04.10, 23:53Відповідь на 9 від _*N_

                    о спасибо щас туда загляну бо спадоболося а за вашу квiтку дарую двi

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна