О сообществе

Для кохання немає обмежень у віці! Кожна людина здатна кохати і бути коханою. Головне,зберегти це чарівне відчуття душі, бути вдячним вищим силам за те, що тобі дали можливість це відчувати, вміти насолоджуватися красою людської душі, людського тіла. Тут можна розмістити картинки, фото, відео,цікаві статті, сюжети, вірші про кохання, життєві історії, романтику, музику, гумор , корисні поради , бесіди . Учасники співтовариства можуть розміщувати тут свої цікаві пости. Активно включайтеся у життя товариства, пишіть про те, що вас хвилює, діліться своїми почуттями, відчуттями, досвідом. Можливо саме це допоможе комусь зберегти кохання, чи врятувати сім"ю. Ласкаво просимо !!!

Топ участников

Вид:
краткий
полный

ЛЮБОВ, ЕРОТИКА , СЕКС

До гінеколога приходить жінка і скаржиться:

  • 20.02.21, 14:49

– Докторе, не маю дітей.– А ти ябка їж?– Їм.– А на тертку треш?– Ні.– А видиш!Через місяць знов приходить з тією ж скаргою.Доктор:– А ти ябка їж?– Їм.– А на тертку треш?– Тру.– А цукром сиплеш?– Ні.– А видиш!Знову через місяць та пані приходить до лікаря.Доктор:– А ти ябка їж?– Їм.– А на тертку треш?– Тру.– А цукром сиплеш?– Сиплю.– А сметаною мастиш?– Ні.– А видиш!Через місяць черговий візит.Доктор:– А ти ябка їж?– Їм.– А на тертку треш?– Тру.– А цукром сиплеш?– Сиплю.– А сметаною мастиш?– Мащу.– А з хлопом спиш?– Ні.– А видиш!

- я приніс тобі...

  • 28.12.20, 18:31
... квітів, тупа ти вівця, і цукерок.
- що ти сказав?!
- ти казала, вчинки важливіші від слів.

Красива поза

  • 04.12.20, 17:18
Афоризм про « в какую бы позу тебя не поставила жизнь — стой красиво» давно знаю, а сегодня нашла говорящую иллюстрацию к нему)))