О сообществе

Для кохання немає обмежень у віці! Кожна людина здатна кохати і бути коханою. Головне,зберегти це чарівне відчуття душі, бути вдячним вищим силам за те, що тобі дали можливість це відчувати, вміти насолоджуватися красою людської душі, людського тіла. Тут можна розмістити картинки, фото, відео,цікаві статті, сюжети, вірші про кохання, життєві історії, романтику, музику, гумор , корисні поради , бесіди . Учасники співтовариства можуть розміщувати тут свої цікаві пости. Активно включайтеся у життя товариства, пишіть про те, що вас хвилює, діліться своїми почуттями, відчуттями, досвідом. Можливо саме це допоможе комусь зберегти кохання, чи врятувати сім"ю. Ласкаво просимо !!!

Топ участников

Вид:
краткий
полный

ЛЮБОВ, ЕРОТИКА , СЕКС

Такий ось аналіз

  • 13.05.21, 14:46
Чоловік на з медичному обстеженні. Лікар каже йому: - Ви повинні здати на аналіз вашу сперму. Ось вам спеціальна баночка, зберіть в неї вашу сперму. Принесете її мені завтра. На наступний день чоловік приходить, дістає баночку - вона порожня, як і вчора! - В чому справа? - питає здивовано лікар. - Я дійсно пробував. Дуже старався. Спочатку лівою рукою, потім правою. Моя дружина мені допомагала - обома руками, навіть ротом, спочатку просто губами, а потім і зубами.Ніякого результату !!! Потім ми навіть попросили нашу сусідку допомогти. Вона теж обома руками спробувала, потім ротом, зубами хапала. Не допомогло ... Лікар ошелешено дивиться на пацієнта: - Ви, що і вашу сусідку просили допомогти вам ?! - Так, чого ми тільки не пробували, але так і не змогли цю бісову банку відкрити!😅

- Любий, а куди подівалась моя суконочка?

  • 12.05.21, 17:54
- Іра, ти в ній нікуди не підеш!!!
- Ану, розтисни кулак!

Є такий старий водійський анекдот...

  • 09.05.21, 23:59
...їде водій,в одному місті проситься до нього щоб підвіз одна наречена,вже в фаті і весільній сукні...довго розказувати,але туди-сюди,домовилися вони на секс,але умова з боку нареченої - тільки анальний секс,бо має берегти цноту до весілля...трах-бах,все норм,вийшла,пішла собі...їде той водій через деякий час назад,через те місто...черниця проситься до нього щоб підвіз...взяв...туди-сюди,домовилися на секс,але вона каже,що згодна тільки на анал,бо має берегти цноту...ну то й так...трах-бах...потім водій і каже,
-добре вам,черницям...захотів сексу- вийшов на трасу,і все норм...
-ні,це вам, водіям,добре...то черниць чпокаєте,то наречених...а нам,геям,треба весь час перевдягаються та щось нове видумувати...

Повтор...та тим не менше

  • 24.04.21, 23:29
1) Оргазм у свині триває 30 хвилин. (30 хвилин !!! Ніх#ена собі!!!)
2) У сомів більше 27 тисяч смакових рецепторів. (Навіщо? Що такого смачного на дні?)
3) Тарган живе без голови 9 днів, після чого вмирає від голоду. (А я все про свиню думаю).
4) Блоха може стрибнути на відстань в 350 разів перевищує довжину свого тіла. Все одно, що людина перестрибне через футбольне поле. (30 хвилин ... бля ... пощастило свині).
5) Слони - єдині тварини, які не можуть стрибати. (Та й Слава Богу!)
6) Деякі леви займаються сексом по 50 раз в день. (Свині все одно прикольніше).
7) Котяча сеча світиться в ультрафіолетовому освітленні. (Цікаво скільки заплатили, щоб це з'ясували?)
😎 Око в страуса більше, ніж його мозок. (Я навіть людей таких знаю.)
9) У морської зірки взагалі немає мозку. (І таких людей я знаю)
10) Люди і дельфіни - єдині, хто займається сексом заради задоволення. (А як же свині?)


Dr. Bumbutu (англійською)

  • 15.04.21, 23:30

A flat-chested young lady read an article in a magazine that stated Dr. Bumbutu in Africa could enlarge breasts without surgery.

 

She decided to contact Dr. Bumbutu, to see if he could help her.

Dr. Bumbutu advised her, "Every day after your shower, rub your chest and say, 'Scooby doobie doobies, I want bigger boobies!"

She did this faithfully for several months, and to her utter amazement she grew a terrific D-cup chest!

 

One morning she was running late, got on the bus, and in a panic realized she had forgotten her morning ritual.

 

Frightened she might lose her lovely boobs if she didn't recite the little rhyme, she stood right there in the middle aisle of the bus, closed her eyes, and said, "Scooby doobie doobies, I want bigger boobies."

 

A guy sitting nearby looked at her and asked, "Are you a patient of Dr Bumbutu's?"

 

Yes I am. How did you know"

 

He winked and whispered, "Hickory dickory dock..."

Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
10
предыдущая
следующая