Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

жди


//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
/////////////////////// дождевые капли поют и касаясь /////////////////////
/////////////////////// гладят, струясь,  лобовое стекло /////////////////////
//////////////////////// я спешу, скоростью упиваясь, //////////////////////
////////////////////////// в любимые объятья и тепло ///////////////////////
//////////////////////////// КаП /// кап ///  КаП ///  кап  /////////////////////////
////////////////////////////// И  С Т е к а ю т    с н о м    ////////////////////////////
/////////////////////////////////// КаП /// кап ///  КаП ///////////////////////////////
////////////////////////////////////// за л ю б и м ы м   ///////////////////////////////
//////////////////////////////////////////// о к н о м   //////////////////////////////////
//////////////////////////////////////////// жди //////////////////////////////////////
////////////////////////////////////////// в дожди ////////////////////////////////////
/////////////////////////////////////и любую погоду //////////////////////////////
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,лучиком солнечным я прибуду  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,к тебе потянусь … улыбаясь  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,голову тихо  склонив на плечо  ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,и в объятьях замру обжигаясь ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,нежностью, покоем и теплом   ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
4

Коментарі

Гість: Фазя

113.08.11, 07:59

    213.08.11, 09:30

      313.08.11, 23:33

        415.08.11, 00:40Відповідь на 1 від Гість: Фазя


          515.08.11, 00:41Відповідь на 2 від Гала


          Галин, любви тебе

            615.08.11, 00:41Відповідь на 3 від ТІЯР


            спасибо

              715.08.11, 09:13Відповідь на 5 від стесси

              Галин, любви тебе
              *cердце* спасибо