хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Недоброе утро пятого мая. Пора на улицу.

Ох уж эти сети, соцсети в поиск сладострастий,

Почто пугаешь слабый нервом

                                   …изнеженный   народ?

На улице и не подметишь, в процессе на работу странствий,

Что где-то лишь с тобою секса хочет

                                      … природной красоты урод…

 





16

Коментарі

15.05.16, 09:14

я хочу сказати на рахунок першої фотки...усі не можуть бути красунями і красавцами..добре що тобі по везло з зовнішністю а ле кожна людина хоче секасу і любові

    25.05.16, 09:17

    Вот это да...)))

      35.05.16, 09:17Відповідь на 1 від Помадка*

      я хочу сказати на рахунок першої фотки...усі не можуть бути красунями і красавцами..добре що тобі по везло з зовнішністю а ле кожна людина хоче секасу і любовіале кожна людина хоче секасу і любові- навідь коли чоловік дома

        45.05.16, 09:18Відповідь на 1 від Помадка*

        я хочу сказати на рахунок першої фотки...усі не можуть бути красунями і красавцами..добре що тобі по везло з зовнішністю а ле кожна людина хоче секасу і любовіпри живом муже

          55.05.16, 09:18Відповідь на 2 від misskapriz

          Вот это да...)))наслаждайси

            65.05.16, 09:21Відповідь на 3 від ranok_v_misti

            я хочу сказати на рахунок першої фотки...усі не можуть бути красунями і красавцами..добре що тобі по везло з зовнішністю а ле кожна людина хоче секасу і любовіале кожна людина хоче секасу і любові- навідь коли чоловік домата не пали контору

              75.05.16, 09:22Відповідь на 4 від Хозяин- С

              я хочу сказати на рахунок першої фотки...усі не можуть бути красунями і красавцами..добре що тобі по везло з зовнішністю а ле кожна людина хоче секасу і любовіпри живом мужеусякоє буває в жізні..никогда ни говори никогда

                85.05.16, 09:23

                интернетные красотки - страшная сила

                  95.05.16, 09:23Відповідь на 6 від Помадка*

                  я хочу сказати на рахунок першої фотки...усі не можуть бути красунями і красавцами..добре що тобі по везло з зовнішністю а ле кожна людина хоче секасу і любовіале кожна людина хоче секасу і любові- навідь коли чоловік домата не пали конторуя б не зізнавалась! нехай би був сюрприз

                    105.05.16, 09:24Відповідь на 7 від Помадка*

                    я хочу сказати на рахунок першої фотки...усі не можуть бути красунями і красавцами..добре що тобі по везло з зовнішністю а ле кожна людина хоче секасу і любовіпри живом мужеусякоє буває в жізні..никогда ни говори никогдаЕсли тянет влево правая нога,
                    Значит на башке растут рога

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      8
                      попередня
                      наступна