хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

з кубиками і без депіляції))

8

Коментарі

12.07.15, 23:23

ему волосню нарисовали или настрочили швейной машинкой?

    22.07.15, 23:24Відповідь на 1 від Злая_тётка

    ему волосню нарисовали или настрочили швейной машинкой? може, голився і відросла?

      32.07.15, 23:25Відповідь на 2 від Міс Марпл

      ему волосню нарисовали или настрочили швейной машинкой? може, голився і відросла?не наю) и карочь - мне он не нра, но это никого не должно волновать, он же не сто баксов)

        42.07.15, 23:26

        Какая борода
        спасибо тебе, пощадила сегодня. лягу спать пораньше, а то завтра муж с командировки приезжает. силы нужны

          52.07.15, 23:27Відповідь на 3 від Злая_тётка

          ему волосню нарисовали или настрочили швейной машинкой? може, голився і відросла?не наю) и карочь - мне он не нра, но это никого не должно волновать, он же не сто баксов) наступний, може, буде кращим!

            62.07.15, 23:28Відповідь на 4 від Miria

            Какая борода
            спасибо тебе, пощадила сегодня. лягу спать пораньше, а то завтра муж с командировки приезжает. силы нужны
            добраніч! Бажаю виспатися!

              72.07.15, 23:28Відповідь на 5 від Міс Марпл

              ему волосню нарисовали или настрочили швейной машинкой? може, голився і відросла?не наю) и карочь - мне он не нра, но это никого не должно волновать, он же не сто баксов) наступний, може, буде кращим!так и будет)

                Гість: Fildepersovui

                82.07.15, 23:30

                тримайтеся дівки зараз він вам покаже хто в домі господар

                  92.07.15, 23:32Відповідь на 6 від Міс Марпл

                  Какая борода
                  спасибо тебе, пощадила сегодня. лягу спать пораньше, а то завтра муж с командировки приезжает. силы нужны
                  добраніч! Бажаю виспатися!
                  Дякую, і тобі

                    102.07.15, 23:33Відповідь на 8 від Гість: Fildepersovui

                    тримайтеся дівки зараз він вам покаже хто в домі господарАга, белую тряпочку снимет и покажет

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна