хочу сюда!
 

ПРЕ мудрая

44 года, лев, познакомится с парнем в возрасте 45-58 лет

Луценко про "ФАК"

«Фінансова група «ФАК» об’єднується для організації виборів під свої економічні та бізнесові інтереси», - заявив у Львові під час круглого столу з політологами та журналістами лідер «Народної самооборони» Юрій Луценко.

За його словами, після дострокових парламентських виборів складеться коаліція пропрезидентських сил – «Нашої України» та УНП, Партії регіонів і Блоку Литвина. Спонсорами політичних сил, які хочуть перевиборів, є фінансова коаліція «ФАК» – Фірташа, Ахметова та Коломойського.

«Перші двоє, не приховуючи, підтримують та фінансують Партію Регіонів і Блок Литвина, а пан Коломойський – «Нашу Україну», а також, наскільки мені відомо, «Свободу» та УНП. Це і є відповідь на запитання, чому здійснюються такі різкі рухи. Вони хочуть отримати всю повноту виконавчої влади, в тому числі і владу прем’єра», - наголосив Юрій Луценко.

За словами лідера «Народної самооборони», такий погляд багато чого пояснює з темної історії про нібито відставку В.Балоги. «Бо пану Коломойському, який контролює «Нашу Україну» із її не надто вражаючим потенційним результатом на наступних виборах, потрібно мати доступ до прийняття рішень не просто «Нашою Україною», а Секретаріатом Президента. Саме тому «Наша Україна» сьогодні приймає рішення про відмову союзу з «ЄЦ»ом та про відмову взяти пана Балогу у свої списки», - зазначив Луценко.

Він також наголосив, що «на цей момент його руками (Балоги – ред.) усувають активістів із «Нашої України» від політичної діяльності та від прийняття важливих рішень. Хто у них сьогодні  кандидат на його посаду – не знаю і мене це цікавить мало, але я впевнений, що група «ФАК» об’єднується для організації виборів під свої економічні та бізнесові інтереси».

Джерело: "Народна самооборона".
3

Комментарии

127.10.08, 15:29

Буду краток.Заебали(с)

  аноним

  227.10.08, 15:34Ответ на 1 от Князь Вован

  всі???

   327.10.08, 15:40Ответ на 2 от аноним

   всі???так а хуле,что не политик - пестец