хочу сюда!

Natalia

34 года, рыбы, познакомится с парнем в возрасте 34-42 лет

Антивакцинаторы вышли на акцию в Киеве с QR-кодами "ЕдРосов"

Участники акции антивакцинаторов выражали свой протест под стенами Верховной Рады, используя на своих плакатах QR-код сайта "Единой России".

3

Комментарии

125.11.21, 09:13

Так я за гетьмана,проти ради.А свої гріхи перекидати на Росію огидно.

225.11.21, 09:27

Цікаво, це відверте знущання організаторів чи відверта їхня тупість?

325.11.21, 09:53Ответ на 2 от muxa-xa-xa

Цікаво, це відверте знущання організаторів чи відверта їхня тупість?яб наместе валодькі - хуйла падаждал ше пол-года поки все астаточно полетить к їбіням, рубанул гас і свєт, і спокійно в кійові павесіл флаг який нада, без жодного пострілу.....

425.11.21, 10:15

Якби ваші діти навчались в Європі,ви лікувались не на Хрещатику,а в Дрездені,щоб ви заспівали?.А інтелект ради на рівні слова тупість.

525.11.21, 10:29Ответ на 3 от НеЖриМоэСало5

Цікаво, це відверте знущання організаторів чи відверта їхня тупість?яб наместе валодькі - хуйла падаждал ше пол-года поки все астаточно полетить к їбіням, рубанул гас і свєт, і спокійно в кійові павесіл флаг який нада, без жодного пострілу.....Не сип мені сіль на слизову оболонку

625.11.21, 10:34Ответ на 5 от muxa-xa-xa

Цікаво, це відверте знущання організаторів чи відверта їхня тупість?яб наместе валодькі - хуйла падаждал ше пол-года поки все астаточно полетить к їбіням, рубанул гас і свєт, і спокійно в кійові павесіл флаг який нада, без жодного пострілу.....Не сип мені сіль на слизову оболонку у мене кід здох, я тепер всюди іщу руку кремля

725.11.21, 10:36Ответ на 6 от НеЖриМоэСало5

Цікаво, це відверте знущання організаторів чи відверта їхня тупість?яб наместе валодькі - хуйла падаждал ше пол-года поки все астаточно полетить к їбіням, рубанул гас і свєт, і спокійно в кійові павесіл флаг який нада, без жодного пострілу.....Не сип мені сіль на слизову оболонку у мене кід здох, я тепер всюди іщу руку кремляШо сі трапило?

825.11.21, 10:37Ответ на 7 от muxa-xa-xa

Цікаво, це відверте знущання організаторів чи відверта їхня тупість?яб наместе валодькі - хуйла падаждал ше пол-года поки все астаточно полетить к їбіням, рубанул гас і свєт, і спокійно в кійові павесіл флаг який нада, без жодного пострілу.....Не сип мені сіль на слизову оболонку у мене кід здох, я тепер всюди іщу руку кремляШо сі трапило?та як шо, прийшов час і здох, правда хворів трохи...

925.11.21, 11:01Ответ на 8 от НеЖриМоэСало5

Цікаво, це відверте знущання організаторів чи відверта їхня тупість?яб наместе валодькі - хуйла падаждал ше пол-года поки все астаточно полетить к їбіням, рубанул гас і свєт, і спокійно в кійові павесіл флаг який нада, без жодного пострілу.....Не сип мені сіль на слизову оболонку у мене кід здох, я тепер всюди іщу руку кремляШо сі трапило?та як шо, прийшов час і здох, правда хворів трохи...Купи тепер жінці ту малу волохату псину. Буде між вами спати і срати на тряпочку

1025.11.21, 11:04Ответ на 9 от muxa-xa-xa

Цікаво, це відверте знущання організаторів чи відверта їхня тупість?яб наместе валодькі - хуйла падаждал ше пол-года поки все астаточно полетить к їбіням, рубанул гас і свєт, і спокійно в кійові павесіл флаг який нада, без жодного пострілу.....Не сип мені сіль на слизову оболонку у мене кід здох, я тепер всюди іщу руку кремляШо сі трапило?та як шо, прийшов час і здох, правда хворів трохи...Купи тепер жінці ту малу волохату псину. Буде між вами спати і срати на тряпочкуне, ше перепутаю і псу запхаю, а воно мені яйці відкусить, ти шо....

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая