О сообществе

Патріотична група.

Топ участников

Вид:
краткий
полный

Україна понад усе!!

150 років тому, північний Кавказ...

  • 05.04.21, 22:34
"Імам Шаміль запитав у російського генерала: «Навіщо ви прийшли на нашу землю і воюєте з нами?». Генерал відповів: «Ми прийшли до вас, дикунів, з вищою культурою і цивілізацією».
Тоді імам Шаміль підізвав одного з мусульман і попросив зняти черевик і шкарпетку і показати ногу генералу – нога мусульманина блищала від пятикратного обмивання. Тоді імам підізвав російського солдата і попросив його зробити те ж саме. Нога солдата була брудною і смерділа на відстані.
Імам запитав: «Ви з якою культурою до нас прийшли?!» *
Взято у Рената Резепова


Мовне питання вустами Мендель. Цитати без перекладу

  • 05.04.21, 14:16
Тут Юлія Мендель, прессекретарка Зеленського про мову заговорила.
Цитую без перекладу, пише Микола Княжицький, оскільки Юлія виступала на каналі « Дом» російською мовою:
«От принятого в разгар предвыборной гонки 2019 года закона о языке вся страна так и не заговорила на украинском»
«Россия не является монополистом русского языка. И нам пора давно самим демонополизировать русский язык. И громко заявить, что в Украине есть украинский русский язык»
По-перше, української стало значно більше у публічному просторі.
По-друге, закон ще навіть не повністю почав діяти. Він приймався не для того, щоб після голосування усі раптом заговорили у публічному просторі українською, а для того, щоб за 10 років українську у Харкові і у Львові було однаково чути повсюдно.
Росія, звичайно не є монополістом російської. Як і Україна - української. Але Росія захищає і розвиває російську мову, а Україна – українську. І це єдиний спосіб забути про колоніальне минуле. Замість того, щоб турбуватися за «украинский русскій» офіс Зеленського мав би дбати про українську українську).
І непогано б захистити теж російську українську, польську українську, румунську українську і розвивати різні українські мови, а не різні російські )))

Зе!

  • 04.04.21, 20:54Зе!

  • 02.04.21, 15:40