хочу сюда!

Лида

47 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 45-57 лет

Зе!

13

Комментарии

119.09.21, 19:26

219.09.21, 21:48

Треба було до виборів розповідати про висунутий язик.

319.09.21, 21:56Ответ на 2 от max245

Та я до виборів чого тільки не розповідала. Але...

419.09.21, 22:24Ответ на 2 от max245

Треба було до виборів розповідати про висунутий язик. Все й до виборів було зрозуміло, але не всім..

519.09.21, 22:25Ответ на 4 от ЖЁЛТЫЙ

Треба було до виборів розповідати про висунутий язик. Все й до виборів було зрозуміло, але не всім..Всім

620.09.21, 12:06Ответ на 5 от NoTaRь

Треба було до виборів розповідати про висунутий язик. Все й до виборів було зрозуміло, але не всім..ВсімНо выбрали всё равно не Порошенко.

720.09.21, 13:09Ответ на 6 от Хайдер

Треба було до виборів розповідати про висунутий язик. Все й до виборів було зрозуміло, але не всім..ВсімНо выбрали всё равно не Порошенко.Смачного!

820.09.21, 13:24Ответ на 7 от Леонід

Треба було до виборів розповідати про висунутий язик. Все й до виборів було зрозуміло, але не всім..ВсімНо выбрали всё равно не Порошенко.Смачного!Тоже скучаешь по цукеркам?

920.09.21, 16:52Ответ на 8 от Хайдер

Сумую через хронічну відсутність професіоналів на керівних посадах!
                  Про дебілізм царських міністрів та генералів Ви прочитаєте в мемуарах про війну з Японією 1904р.
                  Про радянських єпічних придурків "від сохи" мабуть читали всі, стратега Жукова з якогось дива називали "генерал м'ясо".
                  Про Фурцеву ходив такий анекдот:
                  - Ви боїтесь міністра культури?
                  - Я боюсь культури міністра!

Дебілізм комуністичних теоретиків розвалив комуністичну імперію.
                  Про кадри Овоча казати зайве..
                  Порох далеко не найкращій, його оточення теж ...
                  Але ЗЕ всіх перевершив , а "слуги" випередили навіть урок "завгара"

1020.09.21, 17:00

Зелю на нари!

Страницы:
                      1
                      2
                      предыдущая
                      следующая