О сообществе

Сподіваюсь, що в цій рубриці будуть змістовні повідомлення.
Вид:
краткий
полный

Про все помалу

Ход Богдана

  • 11.06.20, 21:35


Бывший глава Офиса Президент Андрей Богдан, которого сменил Андрей Ермак, прокомментировал недавнее интервью президента Владимира Зеленского, где речь шла о периоде их сотрудничества.

Андрей Богдан на своей странице в Facebook обвинил главу государства в нарушении правил деловой этики, которая предусматривает отказ от комментирования периода общей деятельности, даже в том случае, если сотрудничество прекращено. 

"Я носитель очень чувствительных для вас и для страны знаний", - неоднозначно намекнул Богдан, пообещав сохранить достоинство и не обнародовать информацию. 

По словам Богдана, изначально у него с главой Украины существовала договоренность честно работать бок-о-бок, пока экс-глава Офиса президента не примет решение об уходе. 

"Мы с Вами и командой сконцентрировали демократическим путем абсолютную власть в стране, которую Вы за четыре месяца превратили в посмешище..." -заявил экс-соратник президента.


Дедушкины сказки

  • 05.06.20, 11:35
В 2008 году президент Владимир Путин в докладе о стратегии развития России к 2020 году заявлял о необходимости сменяемости кадров в госуправлении, создании "самой привлекательной для жизни страны" и отсутствии планов по захвату чужих территорий.

"Для решения наших национальных задач нам нужна мирная, позитивная повестка международных отношений. Мы к этому будем стремиться. Подчеркну, мы не намерены что-либо у кого-либо отнимать: мы самодостаточная страна", – утверждал Владимир Путин.
Реалии таковы:Феерический маразм

  • 24.05.20, 21:30
Социальные сети опубликовали видео 2008 года, как российский телеведущий Владимир Соловьев вместе с хором российских военных спели насмешливую песню о том, как "Россия перекроет Украине газ".Идиоты, допелись. Газ 34 доллара. Катар вытесняет скрепную с газового европейского рынка. Саудиты вытесняют скрепную с нефтяного европейского рынка. Беларусь отказалась от руской нефти, а скоро и от руского газа откажется. Руские, закачайте себе в дупу свой газ, туда же и нефть залейте. Нефть в убыток, газ в убыток. Huilo президент мира. Что не смешно? Это росия.

Політ над Дніпром. Квітень 2020

  • 13.05.20, 10:00Дніпрянин Олександр Ігнатенко в квітні цього року зробив політ над Дніпром на літаку, знявши вражаюче відео про улюблене місто з висоти 450 метрів.
Ні монополіям?

  • 12.05.20, 10:50


Команда розслідувачів BIHUS info зуміла розкрити чергову монополію олігарха Ігоря Коломойського. Цього разу їх розслідування торкнулося підприємства "Днепразот", яке входить до складу групи "Пріват". Підкреслюється, що з 2018 року, коли країна була на краю екологічної прірви, вплив олігарха в даній сфері лише посилився.

Так, розслідувачі з'ясували, що у влітку 2018 років "Днепразот" відмовився виробляти і продавати Україні рідкий азот, який використовується для хлорування прісної води, що йде в крани споживачів. Тоді удалося виправити ситуацію лише тим, що держава погодилася піти на поступки і стало купувати азот в шість разів дорожче. 

Проте ситуація була б критичнішою, коли б не підприємства в Аульське, які переливають хлор. Але пізніше олігарх за допомогою фіктивної компанії також придбав дане підприємство за 30 млн по фіктивних торгах.  

Наголошується, що з середини 2019 року весь хлор в Україні знаходиться в руках компаній Коломойського. Журналісти відзначають, що така монополія безпосередньо загрожує безпеці України. Але правоохранітелі і антимонопольний комітет жодним чином не реагують на ситуацію на ринку.  

 Всі справи, які були відкриті по даній ситуації, стоять на місці, і жодної реакції з боку держави немає.  .  

Что-то стало скучно

  • 06.05.20, 23:22У Хози благодушное настроение
Решил сегодня лечь пораньше и не притворяться тяжёлой боевой техникой, угрожая коту войной.


Но кот на всякий случай залёг в бункерПодруга написала сообщение:  Я ей ответил - учись и дальше  draznilka
Як перетворювалося місто Дніпро за п'ять столітть

  • 29.04.20, 20:50
У Дніпрі створили спеціальну інтерактивну онлайн-карту, яка допомагає прослідити дорогу розвитку території, на якій зараз розташовано наше місто. Дослідження охопили період, починаючи з 16 століття.  Створенням карти зайнялися вчені з Інституту історії Дніпра в співпраці з Українським інститутом національної пам'яті і ОО "Інститут суспільних досліджень".

Розробники черпали натхнення з подібних проектів для Нью-Йорка і Лондона. Завдяки цій карті можливо побачити, де в місті пролягали історичні і торгівельні транзитні дороги, де розташовувалися поселення козацтва. Як місто мінялося в епохи різних історичних осіб, таких як Олександр Поль, які змінив міську забудову за допомогою «залізної лихоманки».

огурцы))

  • 27.04.20, 21:05
красные огурцы, вестники разлуки  call


а юФФФфффф tears женщины оценять  draznilka