хочу сюда!
 

Лида

47 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 45-57 лет

Що хочуть ВОНА та ВОНИ?


Колись я поважав Юлю за її сталевий, незламний характер. І навіть декілька віршів їй присвячував.

Присвячував ще тоді коли Вітя-перший, разом із першим-Петєю – політично гнітили та придушували Юлю. Присвячував і тоді, коли Вітя-другий тримав її хоча і в комфортному, та все ж таки тюремному казематі…

Але нині дивлячись на те, як вона войовничо махає паками А4 паперу над головою бідолаги Вольського та істерічно репетує на телекамеру звичну ганьбу – хочеться захистити, в прямому сенсі захистити голову голови комітету)))

І навіть в тому разі, коли хтось був проти "Закону про обіг землі", то дякуючи Юлі - став "за"!

Бо це вже не жіночна політика, це якась дика, печерна політична дурість.

Або щось таки трапилося і ВОНА не втримала в покорі свою гендерну агресію, або ж її "знедолені" друзі-аграрії дуже вже гарненько профінансували такі скандальні Юліні дії))))

До речі – чому об’єдналися такі, доволі антагоністичні партії як "Свобода", "За життя", "Батьківщина" чи "ЄС"?

В них же нібито зовсім різновекторні політичні уподобання? І вони доволі частенько демонструють свою політичну ненависть в міжусобних мордобоях)))

То хіба не може дивувати те, що колаборанти-русофіли так палко цілуються з бандерівцями-русофобами?

Як можна розуміти об’єднання Ківи, Юлі та Герасимова, або Шуфрича з Леоновим? На мій погляд, є єдине пояснення – вони зовсім не були роз’єднані.

Це політичні ляльки, які на українському електоральному полі завжди грали діаметрально протилежні ролі.

Грали завзято, успішно виконуючи провокативні завдання промислових та земельних хазяїв-олігархів…

Ось і зараз, якійсь могутній хазяїн-ляльковод посмикав за ниточки і наказав маріонеткам об’єднатися. І те, що вони публічно зняли маски для виконання хазяйського наказу, якраз і засвідчує їхню залежність.

---------------------------------------------

Та головне не те, що вони зняли свою примарну політичну машкару. Головне, яка в них подальша політична мета? Чому вони захищають інтереси олігархічних латифундій? Може просто хочуть ситуативно підзаробити?

Чому вони підтримують те мораторне беззаконня, яке десятиліттями відбувалося із нашою землею?

Те злодійство, яке дало можливість незаконно та практично безкоштовно набути у власність сотні тисяч гектарів української землі.

Злодійство, яке привело до катастрофічних втрат державного земельного фонду України та фантастичного збагачення нахабних земельних розкрадачів.

Тепер, т\\\звані аграрії-латифундисти та розжирілі земельні барони – підбурюють ці продажні політичні сили до агресивних підривних дій.

Підбурюють таким чином, щоб незаконні хазяї сотень тисяч гектарів землі й надалі продовжували безкарно експлуатувати людські земельні паї.

Експлуатували і при цьому сплачували за аренду, злиденні копійки законним власникам.

Цим земельним шахраям, вкрай невигідно сплачувати простим людям реальну ціну. Їм вкрай важливо й надалі продовжувати безкарний, нещадний пограбунок власників земельних паїв!

-------------------------------------------------------------

Ось тому, селяни, істинні власники землі – готові підняти на вила отих цинічних ганьбунів, які не дозволяють їм на свій розсуд розпоряджатися своїми паями.

І не треба Ківі із Шуфричем чи Юлі з Королевською, займатися демагогією та дурити сільський люд продажем землі іноземцям.

Нехай вони поїдуть в село і послухають селян та розкажуть чому виступають проти розкріпачення паїв і надання прав на власність?

Бо люди які живуть на землі, які працюють в селах – теж категорично проти набуття у власність та продажу земель в фантастичних розмірах. Проти такого продажу як нашим, так і закордонним махінаторам.

Чуєте – селяни категорично не сприймають як своїх, так і іноземних бандитів!

Але ж ні Юля, ні Ківа селянських голосів не чують!

Вони сліпо-глухо-німі до селянських проблем бо істерично волають тільки про захист прав аграріїв-латифундистів.

ВОНИ зовсім не чують простих селян!

Ганьбуни, чому ви не хочете професійно пропрацювати та прийняти людяний Закон про землю?

Закон – в якому необхідно прописати жорсткі кримінальні запобіжники проти подальшого розкрадання української землі земельними олігархами. Та встановити граничні обмеження щодо нещадної експлуатації селянських паїв латифундистами!

---------------------------------------------------------

Під завершення приклад із реалій сільського життя:

Мої дві сестри, вже доволі глибокого пенсійного віку живуть в селі. Мають паї в 4,5 та 5 га.

Нині за пай в 5га – отримали 4 тисячі 400 гривень.

Тобто арифметика проста – за один гектар – 880 гривень на рік. За один місяць, один гектар паю дав їм прибуток в цілих 73 гривні 33 копійки...

Ось ці мізерні 73 гривні в місяць оплати "аграріями" одного гектару української землі і є головна причина агресивного Ківіного психозу та Юліної істеричної "мобілізації"!

Бо ці аристократичні голубокровні ганьбуни, посилаючись на народ і надалі хочуть щоб мої сестри, залишалися в них кріпаками і отримували за паї, такі мізерні копійки!

Вони хочуть, щоб земельна олігархія і надалі безкарно грабувала простих українців і фантастично збагачувалася за рахунок експлуатації та виснаження селянських паїв…

зі... під враженням нехлюйської поведінки професійних ганьбунів на засіданні земельного комітету Верховної Ради...

..не заперечую проти поширення..

18.12.19

3

Комментарии

аноним

119.12.19, 21:10

Яка різниця що там ВОНА? Головне не допустити дерибану землі жидо-кацапами.

    219.12.19, 21:26Ответ на 1 от аноним

      321.12.19, 10:58

      Автор не розуміє що не все в житті може бути товаром, як наприклад родина та к і годувальниця земля яка дісталася в спадщину і яку ми повинні передати дітям та онукам в кращему стані.не може бути товаром Земля- публічна власність , паї довірили тим хто на ній працював або працює, щоб вона ефективно використовувалась. Продаж в приватну власність поступово призведе к знищенню села а потім і нації А ось аренда землі повинна проводитись під контролем громади і на конкурентній основі тоді арендна плата буде дійсно вагомою