хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

"Євробляшна" блокада…


Так хочеться вести розмову тільки про вічне та прекрасне, але реалії нашого посполитого життя ніяк не дозволяють цього робити. Бо знову і знову, їз-за чиновних дурнів при владі – нашу державу розхитують велетенські хвилі народного невдоволення. 
Ось і на сьогоднішній день, Києв-град нахабно блокують та туди-сюди хилитаються хвилі бунтівних "євробляшників"
.
Блокують тому, що країною керують люди без державницького спрямування. Нема закону та порядку. 
Нема суспільної поваги до людини, нема у нас свого Гітлера, який звісно ж бульдозером проїхався би по цим нахабним "євробляхам"! 
Нема…. І наші дипломовані дурисвіти створюють такі незграбні закони, які невпинно тягнуть українську державу на світове політичне дно…

Яку сферу діяльності не візьми – всюди одне і те ж. Що трудові-правові-пенсійні-медичні-соціальні чи бізнес відносини – всюди повний гаплик.

Причини подібного державного "гаплика", очевидні. 
Якраз від слабкості та корумпованості влади, напівбандитські "автобляшні" угрупування вирішили продемонструвати великим чиновним баригам свою силу і організованість. 
І навіть спробувати знайти "кришу" в лиці деяких депутатів чи міністрів.

Я доволі прохолодно відношусь до Южаніної, але як людина державницького спрямування – підтримую те, що вона пропонує. 
Не можна в державі вводити різні правові чи економічні підходи до своїх громадян. Не можна щоб за один і той же товар одні громадяни сплачували необхідні податки, а інші ні. Категорично – не можна!

Інакше, ті бариги які роками займалися спекуляцією, які відкрито організовувалися в ОБГ та вміють дужче кричати – будуть мати значно більшу економічну вигоду та гордо плювати на українські закони та своїх співгромадян… 
А ті громадяни, які чесно сплачують державі необхідні збори – будуть завжди в значно гіршому становищі в порівнянню з тими, хто потайки чи відкрито осідлав подібні шахрайські схеми.
Тобто, хтось повинен понести відповідальність за подібну "євробляшну" дурню. І отой чиновний дурень, який протягував подібний закон – повинен піти під ніж)))


зі… подібне шахрайство вже сталося в так званій пенсійній реформі. Бо ті пенсійні махінатори, які лишилися при владі з часів панування Азарова-Тигіпка – нині професійно "прокинули" і нинішнього міністра пана Реву. 
І він по-простецькі узаконив ту фантастично дурну норму, при якій ті, хто багато років чесно працював на державу і сплачував податки – нині отримали значно менші пенсії в порівнянні з професійними мінялами та базарними спекулянтами…


зі.зі… пан Рева не зрозумів того, що за таке очевидне пенсійне знущання – його чекає приблизно півтора-два мільйона енергетичних проклять від пограбованих подібною пенсійною "реформою", СПДешників!

12.07.18


1

Коментарі

112.07.18, 17:17

Правильно! Бардак выходит .... Часть холопов отказывается от акта принудительного сношения - непорядок! Йебать нужно всех, а то и остальные прозреют и тоже роптать начнут.

сЦуко, т.е. миллионые е-декларации госчиновников з/п которых и за 150 лет не позволят иметь и десятой части того, что они задекларировари вас не коробят, а бедолаги сограждане которые выступают против обдиралова на ровном месте государством своих сограждан вас возмущают..... Люди , вы йобнутые???!!!

    212.07.18, 20:12Відповідь на 1 від Вы не Я

    " бедолаги сограждане которые выступают" тоже йобнутые.

      312.07.18, 20:32Відповідь на 2 від Ник53

      " бедолаги сограждане которые выступают" тоже йобнутые.
      При цене сраного сенса под 10 килобаксов и не в такие игры играть начнёшь....

        412.07.18, 20:58Відповідь на 3 від Вы не Я

        " бедолаги сограждане которые выступают" тоже йобнутые. При цене сраного сенса под 10 килобаксов и не в такие игры играть начнёшь....Сраний сенс чи ні, а авто старше 10 років - мусор, а Україна не помойка.

          512.07.18, 21:02Відповідь на 4 від Ник53

          " бедолаги сограждане которые выступают" тоже йобнутые. При цене сраного сенса под 10 килобаксов и не в такие игры играть начнёшь....Сраний сенс чи ні, а авто старше 10 років - мусор, а Україна не помойка.
          Ты не видел евробляхи моложе 10 лет?)))

            612.07.18, 21:13Відповідь на 5 від Вы не Я

            " бедолаги сограждане которые выступают" тоже йобнутые. При цене сраного сенса под 10 килобаксов и не в такие игры играть начнёшь....Сраний сенс чи ні, а авто старше 10 років - мусор, а Україна не помойка. Ты не видел евробляхи моложе 10 лет?)))Бачив, та не часто.
            " бедолаги сограждане которые выступают", виступають за мусор і свій маленький шкурний інтнрес.
            Дали б їм по кілограму гречки, вони й підуть додому.

              712.07.18, 21:26Відповідь на 1 від Вы не Я

              Правильно! Бардак выходит ...Часть холопов отказывается от акта принудительного сношения - непорядок! Йебать нужно всех, а то и остальные прозреют и тоже роптать начнут.
              сЦуко, т.е. миллионые е-декларации госчиновников з/п которых и за 150 лет не позволят иметь и десятой части того, что они задекларировари вас не коробят, а бедолаги сограждане которые выступают против обдиралова на ровном месте государством своих сограждан вас возмущают....Люди , вы йобнутые???!!!

              пане Ви не Я - не прибідняйтеся! Я доволі непогано знаю про темні сторони діяльності "євробляхерів". Багато хто з них ганяють за кордон як навіжені практично щомісяця і на спекуляції цими "евробляхами" живуть не гірше деяких наших чиновних Е-декларантів. Тобто вони практично нічим не відрізняються від державних бариг

                812.07.18, 21:27Відповідь на 2 від Ник53

                " бедолаги сограждане которые выступают" тоже йобнутые.

                  912.07.18, 21:28Відповідь на 4 від Ник53

                  " бедолаги сограждане которые выступают" тоже йобнутые. При цене сраного сенса под 10 килобаксов и не в такие игры играть начнёшь....Сраний сенс чи ні, а авто старше 10 років - мусор, а Україна не помойка.

                    1012.07.18, 21:32Відповідь на 7 від Nevr


                    сЦуко, т.е. миллионые е-декларации госчиновников з/п которых и за 150 лет не позволят иметь и десятой части того, что они задекларировари вас не коробят, а бедолаги сограждане которые выступают против обдиралова на ровном месте государством своих сограждан вас возмущают....Люди , вы йобнутые???!!!
                    пане Ви не Я - не прибідняйтеся! Я доволі непогано знаю про темні сторони діяльності "євробляхерів". Багато хто з них ганяють за кордон як навіжені практично щомісяця і на спекуляції цими "евробляхами" живуть не гірше деяких наших чиновних Е-декларантів. Тобто вони практично нічим не відрізняються від державних б

                    Я не барыжу автомобилями и даже не владелец авто на бляхах, но полностью на их стороне.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна