хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

"Паникёров к стенке!"

От що не кажіть, але за часи совка все ж таки були деякі корисні елементи управління. Які можна і треба було б використати зараз в Україні…

Це я про заклик – "Паникёров к стенке". Тому що, по деяким каналіям почала розгонятися хвиля отаких настроїв.
Типа "всё пропало", типа рашисти ввели війська на Луганщину, окупували Луганськ, ідуть на КиЇв... і т.д.п...




Я б за оце "все пропало" – ставив отих панікерів до стінки. Бо вони зовсім не розуміють, що ота лугандонська розбірка – це ж для Українни подарунок долі, дар якихось мудрих Небесних сил…

Це наше МЗС та контррозвідка, давним-давно повинні були отак каламутити воду на даунбасі. 
Та так закаламутити – щоб вся ота лугандонська чортівня повилазила з колаборантської багнюки, та стала перед ясні очі наших прокураторів)))
А наші репані "проФФесіонали", навіть палець по пальцю не стукнули...

Оскільки наше МЗС таке недолуге, що за ці роки не зробило нічого подібного, то президент повинен вигнати Клімкіна і приготувати орден для Плотницького)))

Бо чим більше оті бандити будуть гризтися між собою та мочити один одного, тим краще для нашої держави. 
І внаслідок такої гризні, вони приповзуть до Києва за помилуванням... 
Також, можливо те що діється в Луганську, хоч трішечки, та похитає кремлівські башти!?

зі... але і Києву треба триматися і самому не впасти до ніг Кремля, під ударами внутрішньої корупційної епідемії...


22.11.17


1

Коментарі