Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Країні потрібні кардинальні реформи!

Інакше дуже скоро нації не залишиться:

- смертність вже дуже давно перевищує народжуваність, тому ми поступово вимираємо; - нас труять в супермаркетах, оскільки відсутній дієвий контроль за якість продуктів харчування та адекватна відповідальність за підірване здоров’я; - нас вбивають на дорогах через відсутність реальної загрози до порушників отримати справді відповідне злочинові покарання за вчинені дії (останній гучний приклад – травмування насмерть пішоходів водієм, який їхав на швидкості більше 200км/год. у Кременчуці, можна почитати і подивитись фото тут); - люди мільйонами виїжджають на заробітки до Росії, Португалії, Італії та Гамерики, оскільки не знаходять тут належної оплати своєї кваліфікованої та некваліфікованої праці і дуже часто там залишаються; - Ви можете продовжити самі цей список...

Я хочу, щоб теперішня влада не займалася політичними дискусіями, поділом сфер впливу і обдиранням народу, а була справді тим, навіщо створена історією. Тобто займалася створенням умов для безпечної життєдіяльності народу, його розвитку і праці на благо Батьківщини.

Я щиро вірю, що цього хочуть усі прості громадяни нашої країни. Так чому ми цього не маємо? Чому щоразу наступаємо на граблі і обираємо собі керівників-нездар, своїх грабіжників? Я просто хочу, щоб кожен сам собі задав це питання і отримав відповідь до наступних виборів.

26%, 11 голосів

17%, 7 голосів

2%, 1 голос

38%, 16 голосів

17%, 7 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
19

Коментарі

анонім

122.04.08, 12:50

щоб в Україні змінилося все на краще, неї повинні керувати націоналісти

    анонім

    222.04.08, 12:51

    ... українські націоналісти

      322.04.08, 13:08Відповідь на 2 від анонім

      Льоша Мерседес був деякий час керівником. І що змінилося при його керівництві, окрім придбання ним нового мерседесу (за що й отримав прізвисько)?

        анонім

        422.04.08, 13:19Відповідь на 3 від NATALI_YA

        Це ти про Івченка? Яккщо його єдина провина це те, що він купив мерс - то він молодець. А взагалі, я маю на увазі справжніх націоналістів.

          522.04.08, 13:26Відповідь на 4 від анонім

          справжні - це які, на твою думку? і хіба КУНівці - не справжні?

            622.04.08, 13:42

            четвертий варіант

              722.04.08, 13:42

              я уже много лет голосую против всех)))
              да и не рассчитываю на то, что какая-та власть придет и сделает что-то для меня))
              и уезжать не собираюсь))
              просто нужно научиться не ныть о том, какая власть хреновая))
              нужно научиться работать на себя и для себя))
              и когда я, мой сосед Вася, ты, и куча-куча других перестанут плакаться, как все хреново, а скажут: все, что у меня есть - я обеспечил себе САМ..
              тогда в стране будет маленький такой, но порядок)))

                822.04.08, 13:42Відповідь на 1 від анонім

                это заблуждение))

                  922.04.08, 13:47Відповідь на 1 від анонім

                  Згодна. Але де їх узяти? Зараз гроші витіснили ідеології

                    1022.04.08, 13:49Відповідь на 3 від NATALI_YA

                    Та Льоша Мерседес ніколи не був націоналістом. Треба ж не називатись націоналістом, а бути їм. То велика різниця. У КУНі був один націоналіст - Слава Стецько, яка померла.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      13
                      попередня
                      наступна