хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

"То лиш Всевишній знає..." (притча)

В одному гірському селищі жив мудрий чоловік, у якого був син. Що б не траплялося в житті, він завжди все сприймав спокійно.
Якось йому за заслуги подарували скакуна. Сусіди говорили йому :"Як добре, тобі подарували такого дорогого скакуна, який вартий бути в найкращих стайнях світу!"  А чоловік  спокійно відповів: "Добре це, чи погано - не знаю. То лиш Всевишній знає". Згодом його син, об,їжджаючи гарячого скакуна, впав і зламав ногу. Сусіди хитали головами і говорили: "Погано. Син молодий, а перелам такий складний - ще калікою може лишитись". На що мудрий чоловік спокійно відповідав: " Погано це, чи добре - не знаю. То лиш Всевишній знає".  
Згодом почалась у тому краю війна. Всіх юнаків селища забрали у військо, багато з них загинули. А юнака, який ще не зовсім одужав, залишили вдома. Сусіди стали говорити "Як добре, твій син залишився живий". У відповідь чоловік спокійно промовив лише одну фразу: "Добре це, чи погано - не знаю, то лиш Всевишній знає".
13

Коментарі

122.04.08, 20:52

    222.04.08, 20:59

    А таки только ему и известно!

      322.04.08, 21:05

      100% только Он знает!

        Гість: Gessle

        422.04.08, 21:11

          Гість: Kada es esmu

          522.04.08, 21:23

          а эта фраза - неплохой девиз для жизни...мудро, просто и...спокойно))

            Гість: _Андрей

            622.04.08, 21:49

            Вот терь сидю и думаю..........как коментировать?Добра притча чи погана?Не знаю-Всевышний знает

              Гість: feride

              722.04.08, 22:05Відповідь на 5 від Гість: Kada es esmu

              Не знаю як вам а в мене від останньої фрази і її контексту аж мурахи пробігли: що ще станеться з тим сином, який просто іграшка в руках Всевишнього, як і ми всі...

                Гість: Kada es esmu

                822.04.08, 22:48Відповідь на 7 від Гість: feride

                ну да...это отнюдь не конец притчи...но она классная

                  923.04.08, 09:48Відповідь на 6 від Гість: _Андрей

                    1023.04.08, 09:54Відповідь на 7 від Гість: feride

                    Думаю, що ця притча не зобов'язує нас сприймати себе як ІГРАШКИ в руках Всевишнього

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна