Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Коментарі

Гість: Жора

113.01.09, 15:07

А как же четвертый рим?

    Гість: vsenamalna

    213.01.09, 15:10

    шевелитесь, бо скора третья волна крызиса вчитеся, брати мої, думайте, читайте- Т.Шевченко

      анонім

      313.01.09, 15:23Відповідь на 1 від Гість: Жора

      это рабочее название.

        Гість: Жора

        413.01.09, 15:53

        Интерес к вашей инициативе с 3 республикой, как видим, нулевой.

          513.01.09, 17:50

          и всё же .как римлян нас знают и будут узнавать и присоединяться.а третья республика не наработала себе ещё авторитета считаю разумным назвать себя в тот момент кода нас будет большинство.иначе постигнет та же участь .что и меньшевиков .в революции

            анонім

            613.01.09, 18:04Відповідь на 4 від Гість: Жора

            а что ты хотел тут столпотворения как в заметках про миньет или педофилию?

              анонім

              713.01.09, 18:08Відповідь на 4 від Гість: Жора

              кстати 185 прочитавших это уже достаточно.

                813.01.09, 19:10Відповідь на 4 від Гість: Жора

                Интерес к вашей инициативе с 3 республикой, как видим, нулевой. каждый видит то что хочет видеть.ты видишь нуль а я и мне подобные видим светлое будущее нам и нашим детям.не место аллигархам в правительстве.ты поздно проснулся уже всё решили и решают без тебя и тебе подобным.извини если грубо ответил но это так .просто почитай что люди пишут обмозгуй а потом делай своё резюме

                  Гість:

                  913.01.09, 20:55

                  Оце особливо запало у душу:
                  "..Народ осуществляет власть (в том числе) НЕПОСРЕДСТВЕННО.."
                  Хочу тебе зпитати: "И шо в натуре ти вважаєте себе носієм власті? Де ж ти її виколупав (мо й собі там поритися)? А чи важко взагалі бути властоносцем" Є у мене знайома, Власта. То ми, якось ранком з товаришами, роздивляючись ту Власту, казали: "ручки на перше, ніжки на друге, носик ...і т. ін. , - а в ластах ми будемо пірнати" (це саме наберезі відбувалося)
                  Так знаєте нічого не вийшло ні на перше, ні на друге, ні на третє, а за ласти нам взагалі в бубен натовкли. Така ця власть важка штука

                    Гість:

                    1013.01.09, 21:10

                    "этой нормы и привело нас к тому хаосу и параличу государства" Та не було ніякої норми - вси тягли скільки могли.

                    Люди - діти Божі, а свого Батька зневажають - вони, бачте, самодостатні і самі собі "закони" малюють.
                    То цей хаос - просто педагогічна пауза.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна