Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Патріотична ідея України

Блогери в нашій країні немає ні національної ні патріотичної ідеї!так як Україна є багатонаціональною країною і наші можновладці заняті кризами газовими війнами і розбазарюванням грошей які ми їм платим-пропоную створити свій варіант патріотичної ідеї Україна!пропоную щоб кожний висказався хто що думає!головна мета створення цієї ідеї-це мета і цільнашої держави -головна-тобто пріоритети і завдання першочергові ,які ми маємо викласти в цій ідеї для держави!

71%, 42 голоси

29%, 17 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
29

Коментарі

15.01.09, 18:15

ось яка тема мене побудила писати патріотичну ідею всім товариством давайте напишемо разом!
http://blog.i.ua/community/666/200943/?p=4#advA_advC_200943_3884468

    25.01.09, 18:30

    Братишка, ты бы покопался в блоге - эту тему давно обсосали со всех сторон и забыли. Честь тебе конечно и хвала, но новизной тут не пахнет, увы

      35.01.09, 18:30

      Завоевать Россию.. и самим продавать газ и нефть..

        45.01.09, 18:36Відповідь на 3 від Хармс

        Завоевать Россию.. и самим продавать газ и нефть..России же

          55.01.09, 18:39Відповідь на 2 від Нарвасадата

          ну бачив пару тем але реально ніякої концепції і стрижневої ідеї там не побачив)тут потрібні ідеї головні-висказуйтесь!

            65.01.09, 18:39Відповідь на 3 від Хармс

            Росії не кажи)я серйозні ідеї прошу висказувати

              75.01.09, 18:39Відповідь на 4 від Al KazlOFF

              Завоевать Россию.. и самим продавать газ и нефть..России жене, Россия пусть себе в Кувейте сжиженный газ закупает. Нехер баловать

                85.01.09, 18:41Відповідь на 6 від Антиполітик

                Росії не кажи)я серйозні ідеї прошу висказуватиНабить морду Пукину и Обаме.. и обявить себя сверхдержавой..

                  95.01.09, 18:43

                  по моєму у нас дуже політизують питання російської мови і української-наголошую що ключовим питанням примирення всіх людей є ненавязування якоїсь мови!я думаю що питання двомовності можна включити в національну ідею нашу!

                    105.01.09, 18:43Відповідь на 8 від Хармс

                    Хармс вам 43 роки ви ж доросла людина а пишете вибачте як пацан 13 років в період созреванія)

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      17
                      попередня
                      наступна