хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Мотивирующие высказывания и цитаты

.

Никому не желаю зла:
Брать грех на душу не хочу.
Жизнь накажет врагов сама,
Когда надо... - ей по плечу.

Бумерангом вернётся зло
И ударит в сто раз сильней...
И хоть все это знают, но...
Всё равно много злых людей.

Бог судья им... а я - прощу,
Но из жизни своей сотру,
Даже близко не подпущу:
Мне такие не по нутру.

Я не буду желать им зла:
Брать грех на душу не хочу...
Жизнь накажет их всех сама,
Даже если я промолчу...

*
Ирена Буланова
7

Останні статті

Коментарі

129.02.20, 18:52

Да фих с ними, лишь бы ф друзья не набивались

    229.02.20, 20:48

    А я многим желаю зла:
    Лаптеногим - подохнуть скорее!
    Жизнь накажет русню сама,
    Но мы сделаем это быстрее!

      329.02.20, 21:15

      Мы не сможем простить их никак
      И вражде нашей нет предела!
      Убивать лаптеногих собак...
      Бог простит - ведь святое дело...!

        41.03.20, 03:54Відповідь на 3 від Андрій1961

        Серед росіян не велика кількість подонків. І цих "лаптеногих собак" убивати треба лише на війні за незалежність і суверенність України. Не розважливо висловилися Ви, Андрію. Я не підтримую Вашу думку.

          51.03.20, 04:07Відповідь на 3 від Андрій1961

          Ідеологія вірша автора блога веде в систему творчості, де проблеми вирішуються способом добра через добро. Але в наших умовах проживання потрібно було б врахувати, що душа кожної людини триєдина і має позитивну частину, яка працює на добро і негативну частину, яка працює на розраховування ситуацій, працює на зло. Всі три частини душі повинні розвиватися. Бо без розвитку уміння розраховувати душа людини прийде до самознищення згідно із законом Світобудови, яким встановлено правила розвитку триєдинства. Такщо фіг із ними, подонками, лише в резервації, виділеній для їхнього розвитку. Ми ж повинні вміти користуватися способами робить подонкам добро, закладаючи в нього не велику кількість зла. Щоб утримати їх від посягання на те, що їм неналежить.

            61.03.20, 06:28Відповідь на 4 від pravoohorona

            Серед росіян не велика кількість подонків. І цих "лаптеногих собак" убивати треба лише на війні за незалежність і суверенність України. Не розважливо висловилися Ви, Андрію. Я не підтримую Вашу думку.А я і не стверджую, що винищити треба всіх росіян! Лише окупантів та правлячу верхівку Мордора! А інших треба про всяк випадок просто ізолювати!

              71.03.20, 06:29Відповідь на 5 від pravoohorona

              А оце вже я не розумію! Робити подонкам добро? Ні, вони щось розуміють лише тоді, коли їм добре по пиці даєш!