Про співтовариство

Тут об’єднуються ті, хто любить свій Край. Ми писатимемо тут про це. Будемо розміщувати цікаві фото, обговорювати проблеми сьогодення.

Увага! Учасником співтовариства може стати блогер, який пише на українську тематику.

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

Ми любимо тебе, Україно!

Нам є ким пишатися, нам є чим пишатися!!!

  • 07.11.15, 20:04
Збройні сили України взяли участь у військових навчаннях в Польщі (ФОТО)
Саша Шевченко 07 листопада 2015, 18:09
 483
Збройні сили України  взяли участь у військових навчаннях в Польщі (ФОТО)


Повідомляє прес-центр Міністерства оборони України. Передає «Преса України».
Сьогодні, 7 листопада, розпочалися двотижневі військові навчання у Польщі за участю військових Збройних сил України.

Як зазначено в повідомленні, участь у навчаннях бойової групи ЄС «Коммон Челлендж - 2015» взяли і представники Повітряних сил ЗСУ.

Основним завданням цих навчань є перевірка готовності до участі в чергуваннях бойової групи ЄС, які відбудуться у 2016 році. Участь в оперативних чергуваннях будуть брати ті країни, які входять до Вишеградської четвірки.

Нагадаємо, представник Генерального штабу Збройних Сил України Владислав Селезньоввідреагував на звинувачення з боку бойовиків самопроголошеної «Донецької народної республіки» про те, що бійці АТО обстріляли центр окупованого Донецька з «Градів».

Читайте також:

Дивак, назвався б полюдськи, а тепер червоній за нього

  • 07.11.15, 19:52
Уведомление о поступившей на Вас жалобе
Від кого:
i.ua <[email protected]зберегти адресудодатково
Кому:
Мольфар <[email protected]>
Дата:
6 лис, 17:25 додати мітку
Добрый день, Мольфар.

На Ваш комментарий поступила жалоба от пользователя "Хуйдер". Мы рассмотрели ее и приняли решение уменьшить Ваш личный рейтинг на 100 баллов.

Подобные меры применяются нами к тем комментариям, в которых пользователи спамят или оскорбляют других пользователей.

Читать этот комментарий на blog.i.ua:
http://blog.i.ua/community/662/1742382/?14463901123321-xml#advA_advC_1742382_23656145

Вы получаете первое предупреждение.

Если в течение семи дней больше предупреждений не будет, то это предупреждение будет снято. Если до снятия первого предупреждения вы получите второе, а потом в течение еще семи дней третье, то ваш аккаунт будет переведен в режим чтения на одну неделю. В этом режиме вы не сможете размещать ни какую информацию на сайте или комментировать других пользователей.

--
С уважением, команда I.UA
www.i.ua

Нам є ким пишатися, нам є кого ненавидіти!

  • 07.11.15, 19:42
Навчання курсантів Національної академії імені Сагайдачного - фотоальбом
Саша Юрчук 07 листопада 2015, 17:45
 590
Навчання курсантів Національної академії імені Сагайдачного - фотоальбом


«Преса України» повідомляє про цю новину і пропонує ознайомитися з фотозвітом про подію.
Курсанти Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, які навчаються за спеціальністю «Управління діями механізованих підрозділів», вдосконалюють практичні навички на полігоні. Майбутні офіцери вдень та вночі відвідують заняття з вогневої та інженерної підготовок, тактики, військової топографії, водіння бойових машин та низки інших військових дисциплін.

Читайте також:

Усю кривоохоронну систему ...аналогічно

  • 06.11.15, 15:52
Двір будинку адвоката Шапакіна закидали гранатами, розірвало собаку
Саша Дащук 06 листопада 2015, 13:55
 
Двір будинку адвоката Шапакіна закидали гранатами, розірвало собаку


Про це повідомила журналіст Тетяна Даниленко, новину передає «Преса України».
У двір будинку адвоката, який захищає одного з «діамантових прокурорів» Володимира Шапакіна невідомі кинули дві гранати. 

За її словами, вибухом розірвало собаку адвоката.

«Поки всі жують попкорн, спостерігаючи за Радою, у справі «діамантових прокурорів» - треш і угар. Сьогодні адвокату Володимира Шапакіна кинули дві гранати в будинок. Він ледве вцілів, собаку розірвало», - розповіла Даниленко.

Журналістка зазначила, що адвокат, який мав свідчити  проти іншого «діамантового прокурора» Олексія Корнійця, заляканий.

«У адвоката - лише ця справа, «діамантова». У чому сіль: Шапакін був у співробітництві зі слідством і чи дав, чи мав дати свідчення проти Олексія Корнійця. Адвокат природньо дико заляканий. Чи зрушить тепер справа з мертвої точки - неясно», - додала вона.

Нагадаємо, 6 липня заступник голови слідчого управління Генпрокуратури Володимир Шапакін і заступник прокурора Київської області Олександр Корнієць були затримані за підозрою у вимаганні хабара в особливо великих розмірах. Обом повідомлено про підозру у вчиненні злочину. Хабарникам загрожує позбавлення волі на строк від 8 до 12 років з конфіскацією майна.


За такої політики, порохну недовго залишилося...

  • 06.11.15, 13:03
Фракция БПП стремительно теряет силу в Раде 

Из парламентской группы вышли еще три депутата

Фракцию "Блока Петра Порошенко" покинули еще три народных депутата. Об этом на заседании Верховной Рады в пятницу объявил первый заместитель председателя парламента Андрей Парубий.

Он сообщил, что из фракции БПП вышли депутаты Александр Шевченко, Евгений Рыбчинский и Тарас Батенко.

Напомним, что с начала года пропрезидентская фракция уже лишилась не менее 13 депутатов.

порохно = бандюкович

  • 06.11.15, 09:33
Дмитро Гнапжурналіст-розслідувач
Ніякої політики в справі Корбана?06 листопада 2015, 05:51

Скажу одразу: мені не подобається Корбан. І всі його друзі на чолі з Коломойським, на мою думку, це зграя бандитів, яка за першої нагоди обдирає країну.

Але ще більше я не люблю брехні.

І "білі нитки" в справі Корбана, починають вже лізти з усіх щілин. "Ніякої політики в затриманні Корбана немає" – як мантру повторював представник Генпрокуратури Куценко чотири дні тому.

Та невже? Ну давайте подивимося на деякі факти.

Пам'ятаєте це фото?



Це так звана злочинна схема Корбана з виведення благодійних коштів, яку 1-го листопада демонстрували журналістам СБУ та Генпрокуратура.

А тепер погляньте на це фото:



Схожа картинка, чи не так? Це та ж сама злочинна схема Корбана, тільки її показували громадськості ще 14-го жовтня. Ще коли затриманням Корбана і не пахло.

Демонстрував цю схему такий собі Юрій Помазан – колишній боєць роти "Торнадо". Помазан також був кандидатом в мери Дніпропетровська, де змагався в першому турі з другом Корбана – Філатовим.

На цю схожість картинок-схем звернув увагу мій колега по Слідству.Інфо – Олександр Курбатов, який зробив чудовий матеріал про останні події в Дніпропетровську.

Але мені стало цікаво: як боєць скандальної роти на два тижні раніше СБУ та ГПУ розкрив злочинні схеми Корбана?

Пара годин пошуку в інтернеті і вималювалася цікава історія.

Боєць "Торнадо" Юрій Помазан проводив всі свої прес-конференції, в тому числі і викривальну по Корбану, в дніпропетровському інформаційному агентстві "Днепр Пост".



Запам'ятаємо назву агентства, вона ще знадобиться. Про особу самого Помазана обмаль інформації, хіба щось є на його кандидатському сайті "Справжній патріот". Жодних контактів його штабу не вказано. Кандидатські сторінки Помазана в соц.мережах не дуже популярні.

Але я звернув увагу, що на його сторінку "В Контакті" підписалася лише одна (!) людина.



Це 24-річний Ярослав Лавріненко. Він, як виявилося, є кандидатом до міськради Дніпропетровська від "Самопомочі".



"До чого тут "Самопоміч"? – подумалося...

Але йдемо далі. Як виявилося, на "торнадівця" Помазана незадовго до виборів напали невідомі і побили. Побили, як стверджує Помазан, через його викриття Корбана і Філатова.

Першим медіа, яке детально описало побиття Помазана і текст якого потім з посиланнями передруковували інші ЗМІ міста був такий собі портал Zabeba.li

Zabeba.li – це передвиборчий проект, на якому друкувалися позитивні новини про дніпропетровські "Самопоміч" та БПП-Солідарність, і вщент розносився Укроп з Філатовим. Власником доменного імені Zabeba.li є дніпропетровець Сергій Шишкін



Цей Шишкін теж кандидат в міські депутати від дніпропетровської Самопомочі. А редактором проекту є дніпропетровська журналістка Ольга Палій,



яка... також є активісткою Самопомочі.



І ще вона – керівник того самого інформаційного агентства "Днепр Пост", яке активно піарило "канидата-торнадівця" Помазана під час його викриттів Корбана.

І в приміщенні ж цього агентства проводили свої брифінги ці "Забєбалі"



Так до чого ж тут дніпропетровська "Самопоміч"?

Тут варто нагадати ще одне розслідування мого колеги Олександра Курбатова, яке ми в Слідстві показували кілька тижнів тому. В ньому йшлося про те, як "Самопоміч", БПП та Опозиційний блок на виборах в Дніпропетровську склали дружній і міцний союз.

Бо, як виявилося, місцева "Самопоміч" практично лягла під місцевого олігарха Вадима Єрмолаєва. Третина списку "Самопомочі" до дніпропетровської міськради – це працівники фірм Єрмолаєва (той же Шишкін, наприклад).

Сам же Єрмолаєв має давній конфлікт з "приватівцями" і традиційно підтримував Партію регіонів. Зокрема, зять Єрмолаєва Ігор Циркін – відомий місцевий регіонал і на цих виборахйшов до обласної ради від Опозиційного блоку.



Які високі відносини... Чи не так, пане Садовий?

І президентська "БПП-Солідарність" в Дніпропетровську не просто приєдналася до цього союзу Оппоблоку та Самопомочі на виборах. А стала його фактичним координатором. У війні з приватівським "Укропом-Відродженням".

Але удар по Укропу через вкидання Помазана, очевидно, значного ефекту не мав. Тому, довелося викликати десант у вигляді СБУ та ГПУ.

Ну звісно, до чого тут політика?

Наостанок. Чи є за що ув'язнювати Корбана? Думаю, так.

Якщо згадати, як Корбан брав під контроль деякі підприємства, він цілком заслуговує на тюремний термін.

Але Петро Олексійович не хоче піднімати тему контролю над підприємствами.

Бо тоді хтось може втратити свої шоколадні фабрики. А хтось – свої обленерго. А ще хтось – заводи хімічних добрив. І так розсиплеться вся ця олігархічна унія, яка так влаштовує всіх нагорі.

Тому замість покарання винуватих по закону, нам влаштували смішну виставу під назвою: "Обіжєний Папа і ніякої політики".

Чому СБУ чекає списку від журналістів

  • 05.11.15, 20:01
ЗМІ назвали чиновників, яких варто затримати
05.11.2015 19:37

ЗМІ склали список з десяти найбільш ймовірних кандидатів на затримання і проведення детального розслідування їх дій.

Відповідний рейтинг склав журнал «Новое время» .

Так, під час роботи Юрія Бойка міністром палива та енергетики в 2010-2012 роках підконтрольна його відомству через НАК Нафтогаз України держкомпанія «Чорноморнафтогаз» купила дві бурові вишки за $800 млн.

Далі ЗМІ згадує Олександра Єфремова, голову фракції Партії регіонів у парламенті минулого скликання. Багато політиків заявляють, що Єфремов брав участь в організації так званого референдуму про незалежність бойовиків «ЛНР».

Видання також пише про Сергія Клюєва, народного депутата від Опозиційного блоку, до цього члена Партії регіонів і брата одіозного регіонала, колишнього першого віце-прем’єра Андрія Клюєва. У 2007 році брати, за даними ГПУ, опублікованими вже в 2015 році, незаконно заволоділи заводом напівпровідників. А потім ще й домоглися грошових вливань на погашення кредитної заборгованості підприємства з державного бюджету на суму 200 млн грн.

«Новое вреся» також відзначає важливість затримання Геннадія Кернеса — нинішнього мера Харкова. «Затримувати одіозного мера, який нібито особисто бив активістів харківського Євромайдану, правоохоронні органи не стали. Ще один привід для можливих судових розглядів щодо Кернеса — можливе фінансування організації Оплот, члени якої зараз воюють на території, захопленої бойовиками «ДНР», — зазначає видання.

Також Олександр Клименко, екс-голова Міністерства доходів і зборів України, один з фінансистів режиму Януковича, на думку правоохоронних органів України, курирував конвертаційні центри. В результаті діяльності Клименко і Ко бюджету України було завдано збитків на суму понад 6 млрд грн.

ЗМІ зазначають, що в серпні 2015 року Ігор Котвицький — депутат фракції Народний фронт — виправив свою декларацію про доходи за 2014 рік, вписавши в неї додаткових 907 млн грн ($40 млн). За інформацією його колеги по парламенту з БПП, влітку цього року Котвицький вивів з України ці гроші на рахунок офшору з Панами.

Також, в цьому році ЗМІ викрили керівництво Об’єднаної гірничо-хімічної компанії (ОГХК), підконтрольне Миколі Мартиненку, найближчому соратнику прем’єр-міністра Арсенія Яценюка та голови парламентського комітету з питань паливно-енергетичного комплексу (ПЕК), ядерної політики та ядерної безпеки, закупівлю палива за завищеними цінами у компанії, пов’язаної з керівництвом ОГХК.

ЗМІ також згадує Миколу Лагуна, співвласника ліквідованого Дельта Банку. Так, банк придбав за 4,1 млрд грн $535,3 млн і перелічив їх за кордон в інтересах 12 пов’язаних між собою українських підприємств. При цьому, як встановили слідчі, окремі топ-менеджери цих компаній одночасно були співробітниками Дельта Банку.

Далі «Новое время» пише про Володимира Гузиря, який, будучи першим заступником генпрокурора, перешкоджав міліції у проведенні розслідування, що стосується незаконної діяльності нафтобази БРСМ-Нафта. 5 липня заступника керівника Головного слідчого управління ГПУ Володимира Шапакіна та заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця затримали в результаті спецоперації ГПУ і СБУ. Під час обшуку у них вдома і на роботі вилучили близько $500 тис., коштовності і зброю.

І останнім згадується Андрій Іванчук, народний депутат фракції «Народний фронт», голова парламентського комітету з питань економічної політики. Так, Ігор Швайка, екс-голова Мінагропрому, розповідав «Новому времени», що Іванчук причетний до схем сірого експорту продукції держмонополії Укрспирт. Соратник Яценюка, пояснював Швайка, разом з бізнесменом Юрієм Іванющенком, близьким до екс-президента Віктору Януковичу, займався контрабандою спирту через Молдову. Як тільки ці схеми перекрили, Укрспирт в одній лише Київській області заплатив майже в чотири рази більше податків: замість 17 млн грн у 2013 році — 60 млн грн, у 2014-м.

Арешт лукаш - вистава порохнянських режисерів

  • 05.11.15, 19:31
Портнов: Лукаш весь час перебувала в КиєвіЧетвер, 05 листопада 2015, 16:56

Колишній член команди Віктора Януковича - Андрій Портнов заявляє, що Олена Лукаш весь час перебувала в Україні.

Про це він написав у своєму Facebook, коментуючи затримання Лукаш.

"Олена весь цей час жила в Києві, її діти щодня ходили в школу, а правоохоронці добре знали, де вона знаходиться", - написав він.

При цьому він висловив думку, що Лукаш затримали саме в четвер, "щоб збалансувати негативний інформаційний крен по Корбану і показати, що в країні немає виборчого правосуддя".

При цьому Портнов заявляє, що Лукаш ніколи не підозрювалася у злочинах проти Майдану.

"Олена буде виправдана, а ми візьмемо на себе її захист в міжнародних судових органах", - написав він.

Як відомо, СБУ повідомила про затримання Лукаш в четвер.

У ГПУ заявили, що її затримали у зв'язку з тим, що ГПУ здійснює розслідування провадження за підозрою у скоєнні злочину за статтею 191 ч 5 КК, тобто заволодіння коштами держбюджету, перебуваючи на посаді міністра юстиції.

Будьмо пильними...

  • 05.11.15, 19:15
Одесса находится на пике самого опасного периода, - аналитика "Оберіг" для "ИС-ЮГ"
05.11.2015 - 15:00

Как и вся Украина, Одесса находится на пике самого опасного периода. Выборы прошли, и мы вошли в стадию поствыборного периода. Этот период характеризуется перестройкой существующих схем под «полученные квоты» от народа разными депутатскими группами. Естественно, в такой период увеличивается количество «обиженных» людей, которые еще обладают определенным ресурсом и используют его для попытки отыграться, либо в целях банальной мести.

Все эти действия усиливают эффект заранее запланированных информационных провокаций против тех или иных групп, лиц и ситуаций.

Более того, уверенно можно заявить, что проделана огромная работа нашим врагом в направлении стравливания разных, полярных друг к другу, групп политической элиты города.

Все это необходимо для проведения «маленькой» провокации, которая станет началом реализации более глобальных планов карликовых агентов. Из явно выраженных планов этих агентов можно выделить четыре основные направления. Причем каждое из направлений тесно переплетается между собой и является неотъемлемой частью конечной цели.

Направление первое:

Давно заброшенный проект "Порто-Франко" в Одессе в последнее время начал набирать обороты. Ряд фейковых акций и мощная поддержка информационных ресурсов данных акций говорят о том, что на раскрутку проекта выделили достаточно большое финансирование. Тяжело представить, что цель воскрешения данного проекта такая же, как и в первоначальной задумке. Вполне понятно, что никто не даст региону "особого статуса". А экономическое чудо, так сладко описанное в программе лживого проекта, является не более чем словами. Истинная цель этого проекта не известна исполнителям. А вот участь им уготовлена не сладкая. Именно они должны стать жертвами репрессий и самосудов после того, как внимание к проекту будет приближенно к максимуму.

Направление второе (особое внимание):

Образование Буджакской республики (гибрид «Бессарабской народной рады»). После разгрома плана «БНР» и сведение на «нет» всех акций «фрибузила», после признательных показаний одной из основных фигур данной фикции, карликам необходимо было переформатировать создаваемый ими миф. Этот миф должен обязательно касаться Бессарабии.

Почему им не дает покоя именно этот регион? Есть три основные причины. Первая – он заслуженно считается депрессивным. А это значит, что здесь легко поднять народ на восстание. Особенно это получится при внушениях о «светлом будущем» и «исторической справедливости» при отделении и создании некой отдельной республики.
Вторая – в городах Бессарабии осталось достаточно много пророссийски настроенных формирований. И их очень легко усилить десантом из соседних государств и непризнанной республики. Третья – данный регион легко отрезается от основной территории Украины путем уничтожения двух мостов. Под эти цели еще летом тщательно отбиралась и готовилась группа диверсантов. И, по информации разведки нашей организации, данная группа уже находится на территории Одесской области.

Вполне понятно, что долго удерживать этот регион военным путем агрессору не удастся. На это у них, в любом случае, не хватит военного ресурса и экономически требует громадных затрат. Но создание временной горячей точки наделит их неким козырем в нужный для них период.

Третье направление:

Расследование 2 мая. На первый взгляд, активизация карликовых агентов по этой теме может казаться работой на опережение перед отчетом международной группы по расследованию событий того дня. И, частично, наверняка оно так и есть. Но основная задача поднятия этой темы – это накал эмоций у пророссийски настроенного населения Одессы для побуждения их на активные действия в нужный для карликов период.

Мы далеки от мысли, что разведка карликов не изучила отчет группы до ее публикации. А также уверенны, что они просчитали широкое поднятие этой темы на высоких уровнях. Поэтому уверены, что именно эти события побудили их действовать и пытаться извлечь свою выгоду от поднятой темы.

Четвертое направление:

Недовольство нынешней властью. Мы фиксируем огромное финансирование протестных акций против нынешней власти. Пока что это ограничивается фейковыми сборами людей в полях с плакатами, выражающими недовольство. Но, в скором времени мы станем свидетелями масштабных акций у админзданий. Данные акции будут проходить под флагами Украины, эмитировать недовольство властью патриотически настроенными людьми и будут содержать три посыла : «Порошенко плохой президент», «Саакашвили гоу хоум», «Тарифы не дают жить».

Отличить эти акции от реальных протестов на данные темы можно будет легко. В них будут отсутствовать известные патриотические организации, а массовка будет собрана из студентов вузов и уже притертых лиц титушковатого вида.

Отдельным эпизодом нашей аналитики выводим возможность совершения терактов в черте города.

После частичной ликвидации террористической группы «учеников Чмыря», временно опасность проведения терактов снизилась. Но, учитывая существующий спрос на необходимость таких «акций» и относительно большое количество людей, готовых на это, уже в ближайшем будущем, скорее всего, наш сон будет нарушен. В то же время, отмечаем низкую подготовленность террористических групп, что дает надежду на быструю их ликвидацию при проявлении.

Принимая во внимание все видимые действия карликовых агентов, а также данные наших разведгрупп, можем примерно смоделировать ситуацию, которую хотят воплотить в реальность наши враги.

Постоянно подпитываемые войны олигархов и политических элит, а также провокации, направленные против патриотических объединений, ослабят силы, способные своевременно и эффективно реагировать на провокационные действия карликов. В определенный момент будет совершенна громкая провокация с нанесением материального ущерба, а также с возможной «кровью». Провокация будет осуществлена пророссийским силами под флагом Украины и против тех же пророссийски настроенных лиц. Что, само собой, повлечет большую волну возмущений и недовольств, переросших в уличные протесты. Под эту волну отдельная группа лиц поднимет протест в Бессарабии, а диверсионная группа отрежет возможность быстрого реагирования на возникшие очаги возгорания.

Вследствие данных действий мы получим кратковременную горячую точку в Украине. Как мы уже писали, удержать длительно эту точку нашим врагам не удастся. И она рассматривается карликами, как получение дополнительного козыря. Поэтому предполагаем, что активизация плана будет приурочена к каким-то определенным событиям. Остается только понять, под какое именно событие данный план будет приурочен. Под очередное международное собрание, или под полномасштабное наступление на востоке?

В любом случае, то, что становится явным, имеет не большой шанс на реализацию.

ОО "ОБЕРІГ", специально для группы "ИС-Юг".