хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Народні методи боротьби із грипом

У звязку з постійними істериками навколо грипу, застуди і вакцин, які нібито дієві, а насправді руйнують імунну систему людини, свинським відношенням до здоровя людей із сторони МОЗ України, ВОЗ і інших грошових шарлатанів і аферистів, хочу запропонувати метод профілактики і боротьби із застудою і грипом, опробований неодноразово на собі і моїй сімї:

1. Купляємо корінь імбиря.

2. Чистимо його від лушпиння і натираємо на терці приблизно 1 чайну ложку.

3. Заливаємо 200 грам води і кипятимо на малому вогні, десь 7-10 хвилин, не більше.

4. Проціджуємо це все через ситечко у посудину і добавляємо туди ще 200 грам прокипяченої води і соку 1/4 лимона.

5. Даємо остинути до температури не більше 40 градусів і добавляємо меду за смаком.

6. Дана кількість розрахована на 3 рази (я вживаю 1 раз в день).

На смак.... на любителя, не зовсім приємний, але пити можна, для гурманів - для більш дієвого ефекту добавляють ще дрібку чорного меленого перцю - добре дере горло.

Результат дуже дієвий, кількість захворювань різко зменшилась, а якщо і траплялося хворіти, то не більше 3-х днів у легкій формі. Для профілактики кидають просто невеличку кількість тертого імбиря у будь-який чай.

Лікуйтесь на здоровя, Україні потрібна здорова нація. (кацапам і жидам даний метод лікування не придатний - їм допоможе царь-батюшка, Росія-матушка і пейсатий рабинlol )

P.S.: увага - імбирь протипоказаний у кого язва кишково-шлункового тракту, жовчокамяна хвороба, тих хто годує груддю і вагітним, а також у кого індивідуальне несприйняття імбиря (таких не знаю). Зате купа корисного окрім лікування грипу: покращує апетит, память і чоловічу силуsila .

16

Коментарі

18.12.10, 22:30

Імбир, це той що пече?

    анонім

    28.12.10, 22:31

    Дякую Друже за пораду.Я ще намагаюся зміцнити імунитет купанням у Дніпрі.Дуже гарна справа.Наче допомагає.Але не дай Боже чого,звернуся до тебе за порадою.

      38.12.10, 22:32Відповідь на 1 від бандерівець

      ну є трохи, але гурмани кажуть пють із задоволенням, невеликими ковтками і зажмуривши очі

        48.12.10, 22:35Відповідь на 3 від zevs78

        ну є трохи, але гурмани кажуть пють із задоволенням, невеликими ковтками і зажмуривши очі Ризикну здоров'ям, якщо така халепа трапиться.

          анонім

          58.12.10, 22:38

          Наше здоров"я в наших руках!Скуповуючи в аптеках шкідливу гидоту-губимо себе й зміцнюєм капітал ворогів!

            анонім

            69.12.10, 01:53Відповідь на 5 від анонім

              79.12.10, 09:16

                89.12.10, 09:44

                Смак навіть дуже добрий . Кому як, а в нас всім подобається.

                  99.12.10, 11:54

                  дякую! беру на озброєння.

                    анонім

                    109.12.10, 13:50

                    Дуже дієвий засіб. Посилює імунітет, піднімає тонус, та й чоловічої сили додає.