хочу сюди!
 

светлана

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Сьогодні день народження Тягнибока.

Лідеру "Свободи" Олегові Тягнибоку виповнюється 44 роки 7 листопада — в день Жовтневої революції. На цю дату "свободівці" традиційно влаштовують антикомуністичні акції.

2010-го активісти запорізького осередку "Свободи" обклеїли місто 500 плакатами: "Українці! 7 листопада — день народження Олега Тягнибока! Святкуйте українські свята! Шануйте своїх героїв!". Це був подарунок керівникові, кажуть партійці.

— Щороку день народження Олега Тягнибока святкуємо на майдані Незалежності, — розповідає прес-секретар Всеукраїнського об'єднання 38-річний Юрій Сиротюк. — На 40-річчя робили виставку про злочини сталінізму, Олег увесь день простояв із мегафоном. Цього разу також плануємо акцію. Сподіваємося, наші партнери з Об'єднаної опозиції, які є чинними депутатами, нам із цим поможуть. У нас ніколи не було, щоб нардепи займали чергу від ранку і столи з "картінами" привітати лідера. Колись, пам'ятаю, після акції 7 листопада на майдані зайшли у дешеву кав'ярню, випили чаю і роз'їхалися. Думаю, зараз для Олега Ярославовича, який два місяці мотався по виборах, не вилазив із машини, не бачив дітей та дружини, найкращий подарунок — побути з ними. Олег любить позичити ручку, а потім забуває повернути. Років два тому вручили йому на день народження три однакові ручки — аби більше не позичав.

— Що презентують один одному дорослі чоловіки? Пляшку дорогого алкоголю. Торік це був коньяк, — говорить "свободівець" 36-річний Ігор Мірошниченко. — Але швидше для колекції. Наші не зловживають спиртним.

Тягнибок забороняє робити йому подарунки, розказує лідерка львівського осередку організації 48-річна Ірина Фаріон:

— Я ще ніколи не вітала Олега чимось матеріальним.


Злата УГРИН

http://gazeta.ua/articles/politics-newspaper/_tyagnibok-zaboronyae-robiti-jomu-podarunki/465637
Джерело: <a href="http://gazeta.ua/articles/politics-newspaper/_tyagnibok-zaboronyae-robiti-jomu-podarunki/465637">Gazeta.ua</a>
15

Коментарі

17.11.12, 07:26

Блін, тре смс написати

    27.11.12, 08:43

    Тільки подію слід називати большевицьким переворотом, а не "жовтневою революцією".

      37.11.12, 08:57Відповідь на 2 від dytyna

      Тільки подію слід називати большевицьким переворотом, а не "жовтневою революцією".Яка з того різниця? Революція - це латинською той же переворот.

        47.11.12, 08:59

        Мої вітання Олегу Тягнибоку!
        Можна було голосування вствавити, щоб могли клікнути, хто забажає привітати!

          57.11.12, 09:05Відповідь на 3 від Богдан Бо

          Тільки подію слід називати большевицьким переворотом, а не "жовтневою революцією".Яка з того різниця? Революція - це латинською той же переворот.Різниця в конотаціях, причому дуже суттєва.

            67.11.12, 09:14Відповідь на 1 від Fred Perry

            Блін, тре смс написатиІ від мене переказуйте вітання

              77.11.12, 09:18Відповідь на 6 від serg020777

                87.11.12, 10:58Відповідь на 5 від dytyna

                Тільки подію слід називати большевицьким переворотом, а не "жовтневою революцією".Яка з того різниця? Революція - це латинською той же переворот.Різниця в конотаціях, причому дуже суттєва.Добре, що не в перкусіях, а то страшно подумати, щоб було...
                А по-суті, біло це дійсно спочатку просто більшовицьким переворотом, але за на слідками стало Жовтневою революцією - і це ваші "конотації" підтвердять.

                  Гість: lkjmn

                  97.11.12, 11:07

                  Вітаю!

                    Гість: Ром@н_Сергеич

                    107.11.12, 12:50

                    Етить нехай. И угораздило же Ярославовичу в такой позорный комуняцкий праздник на свет появится. Ну шо ж, за Олежку -

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна