хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

На форумі у Ялті Кондоліза Райс проігнорувала Януковича

У ході Ялтинської європейської стратегії екс-держсекретар США Кондоліза Райс проігнорувала президента Віктора Януковича. Про це повідомляє Українська правда.

Як пише видання, після оголошення про закінчення конференції Янукович, прем’єр Туреччини Реджеп Таїп Ердоган та головуючий на конференції Олександр Кваснєвський підвелися. До Ердогана одразу підійшли кілька людей, серед них була екс-держсекретар США Кондоліза Райс. Янукович проводив її поглядом, але вона навіть не привіталась з ним.

Видання також відзначає, що під час всієї конференції на задньому плані стояв охоронець Віктора Януковича з парасолькою при тому, що погода у Ялті сонячна. У охорони Ердогана ніяких парасольок не було.

Нагадаємо, у травні у Чикаго під час саміту НАТО канцлер Німеччини Анґела Меркель відмовилася спілкуватися із Януковичем.

Джерело: 
pravda.com.ua
15

Коментарі

Гість: ТарасЧупринка

114.09.12, 16:05

Межигірський козел огидний усім...

    анонім

    215.09.12, 09:56

    Фігня, зараз Херманша пояснить, що то Овощу "впадлу" зустрічятися з якоюсь усього навсього із секретаркою!

      315.09.12, 20:15Відповідь на 1 від Гість: ТарасЧупринка

      дійсно, таке бридке, що гидко паличками узяти

        415.09.12, 20:16Відповідь на 2 від анонім

        пояснити можно, що завгодно, але людей не обдуриш

          анонім

          517.09.12, 12:34Відповідь на 4 від Hudson Hawk

          пояснити можно, що завгодно, але людей не обдуришА Херманша і це може пояснити!

            617.09.12, 19:39Відповідь на 5 від анонім

            колись я узяв за правило розоблачати риганих аналів у брехні (правду кажучі я до них одразу ставився предвзято), облишив це діло, бо у них суцільна брихня, на усі слова можна казати - БРЕХНЯ!

              анонім

              717.09.12, 19:46Відповідь на 6 від Hudson Hawk

              Так їм їхній бандитський форс не дозволяє бути правдивими. Скажимо, такий закон у них "лохів розводити". Як визанчення "свій -- чужий". Тому ми ніколи з ними своїми не будемо.

                817.09.12, 19:50Відповідь на 7 від анонім

                це правда, я з цією публікою спілкуюсь з 90-х.
                як що би овочь на виборах казав правду який би дятел його вибрав

                  анонім

                  917.09.12, 19:56Відповідь на 8 від Hudson Hawk

                  це правда, я з цією публікою спілкуюсь з 90-х.
                  як що би овочь на виборах казав правду який би дятел його вибрав
                  Тільки дебіли би і голосували!

                    1017.09.12, 20:42Відповідь на 9 від анонім

                    так вони й проголосували

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна