хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Про підвальних та під'їздних...

http://blog.i.ua/user/7751697/2054517/
Розвиваю Помадкину тему...

Є в мене подружка Полінка - котяча мама ще та: всіх знайдених пухнастиків до хати тягне, вилюднює та по людях влаштовує. Ну, або собі лишає. Підібрала вона кілька років тому білу гарну кицю з блакитними очима, знайшла на смітнику, відмила, годувала, синок її тішився. Аж тут випала гаряча путівка до Єбіпту, дзвонить, просить мене, щоб узяла оте біле чудо на перетримку, я тоді безкітна якраз була, погодилася. Поки принесла її з сусіднього будинку - вся подряпана майже до м'яса, особливо виривалася та Снєжка біля того смітника, де підібрана два тижні тому, алеж я сильніша - притарабанила до себе на 4 поверх, лоток показала скотинці, їсти дала, з свм'єю познайомила. Але за три дні це волохате чудовисько зробило мені "веселе життя": випорожнювалося під батарею або в наші чобітки, їсти відмовлялося, гладитися не давалося, вночі по столу шастало. Капєц просто. Видзвонюю я Полінкиного другана, кажу, забирай те чудовисько, хай живе в Полінки до кінця її відпочинку, я приходитиму туди за нею доглядатиму, бо хата вже смердить і прибирати я замахалася :( Хух, позбавилася...
Поліна приїхала з відпочинку й кицька днів за 10 від неї втекла з теплої хати, знову на смітник. Ми вже не знали, що думати. Коли виявилося, що ту Снєжку звати Вайт, вона має господарів, а на смітник ходить гуляти. Бо там добрі сусіди м'ясце-ковбаски виносять для братів менших. Цієї зими дивлюся, Мурка-Вайт оселилася на другому поверху мого під'їзду на підгодовування, а на ніч ходить додому спати))
Це до того, що не всі вуличні коти нічиї, іноді вони мають хазяїв та дуже полюбляють отакий гаврошівський спосіб життя :)
23

Коментарі

118.12.17, 16:38

Вуличні коти - це взагалі окрема каста у котячому царстві. Якщо брати дорослого кота з вулиці додому- це просто апріорі наражати себе на те, що котяка, все одно, піде з дому. Тому що тут напряму включена свідомість вільної сміттєвої душі. І ніякі м'яски з рибками не здатні перевиховати цю свободолюбиву скотиняку і навернути у свідомість квартирного лежня. Треба брати тільки маленьке кошеня, отоді буде толк.
А отаких маніпуляторів, як Снєжка, цілий вагон Хитруни ще ті. По селах це кругом є такі коти, які живуть на кілька дворів і дуже вольготно себе почувають, коли їх люблять власники трьох подвір'їв одночасно

    218.12.17, 16:41

    У нас такой Макс, подобранный 3 года назад. Поест-поспит, мужа в гараже проведает, - и на гульки! Смотрю соседка его гладит, с другой стороны сосед говорит - "Такой хороший котик, мою территорию охраняет. В моем дворе ни крыс, ни мышей, ни других котов нету". На предложение завести своего кота - "А зачем?" И правда... Мои 13 котиков наверное весь квартал обслуживают. Только кормить-прививать-лечить-стерилизовать и зимой греть в доме - только моя обязанность

      318.12.17, 16:45Відповідь на 1 від Ми Ла

      У меня с приюта Фишка - бывшая дикарка. Инвалид, со сломанной и неправильно сросшейся лапой. Только из-за травмы ее отловили волонтеры. Говорят, драные были и ловцы, и вет.врачи. Живет у меня почти год. Независимая, не агрессивная. Летом себе под хвойниками лежбище выкачала, домой только кушать приходила. А сейчас на улицу только в туалет просится, а так выбрала себе законное место на печке. Но благодарная киса. что ни говори

        Гість: InnaFL

        418.12.17, 16:51

          Гість: InnaFL

          518.12.17, 16:53Відповідь на 3 від olginsad

          Да, в тебе весело, цілий звіринець! А в мене одна - і більш ніж досить

            618.12.17, 17:00Відповідь на 5 від Гість: InnaFL

            Да, в тебе весело, цілий звіринець! А в мене одна - і більш ніж доситьЗато в этом году никакой зимней депрессии!

              Гість: Ufilin1108

              718.12.17, 17:07

              Шо коти шо жінки....

                Гість: InnaFL

                818.12.17, 17:10Відповідь на 6 від olginsad

                  918.12.17, 17:16

                  а "мій" безхвостий вже на друге годування не являється. мабуть собаки розірвали

                    1018.12.17, 17:49

                    і люди такі є

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна