Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Доброе утро

Доброе утро ,друзья
И хорошего всем дня

26

Коментарі

125.05.16, 09:05

любит -опять любит-снова любит.... любит!!!!

    225.05.16, 09:08

    Вчора бачила, що вже бабусі продають біля метро букетики ромашок та волошок)

      325.05.16, 09:08Відповідь на 1 від ёlkа

      любит -опять любит-снова любит.... любит!!!! вот и хорошо

        425.05.16, 09:09Відповідь на 2 від Jem

        Вчора бачила, що вже бабусі продають біля метро букетики ромашок та волошок)а я ищу в полях....много пока нет..отдельные островки встречаются

          525.05.16, 09:11Відповідь на 4 від alexn74

          Вчора бачила, що вже бабусі продають біля метро букетики ромашок та волошок)а я ищу в полях....много пока нет..отдельные островки встречаютсятільки хотіла запитати дезнімали? клуба? чи луги? зара вони як раз квітують

            625.05.16, 09:22Відповідь на 5 від Jem

            Вчора бачила, що вже бабусі продають біля метро букетики ромашок та волошок)а я ищу в полях....много пока нет..отдельные островки встречаютсятільки хотіла запитати дезнімали? клуба? чи луги? зара вони як раз квітуютьв полях,лугах....но пока ни маковых полей,ни ромашковых

              725.05.16, 09:27

              Ромашки))))))))))))))

                825.05.16, 09:28Відповідь на 6 від alexn74

                Вчора бачила, що вже бабусі продають біля метро букетики ромашок та волошок)а я ищу в полях....много пока нет..отдельные островки встречаютсятільки хотіла запитати дезнімали? клуба? чи луги? зара вони як раз квітуютьв полях,лугах....но пока ни маковых полей,ни ромашковыхцікаво де ж бабусі беруть ті квіти

                певно в червні заквітують луги, хоча чомусь думала, що як раз зараз пора квітування
                певно і степ заквітує в червні, гарно було б з"їздити в Асканію

                  925.05.16, 09:29Відповідь на 7 від Taly

                  Ромашки))))))))))))))

                    1025.05.16, 09:31Відповідь на 8 від Jem

                    Вчора бачила, що вже бабусі продають біля метро букетики ромашок та волошок)а я ищу в полях....много пока нет..отдельные островки встречаютсятільки хотіла запитати дезнімали? клуба? чи луги? зара вони як раз квітуютьв полях,лугах....но пока ни маковых полей,ни ромашковыхцікаво де ж бабусі беруть ті квіти

                    певно в червні заквітують луги, хоча чомусь думала, що як раз зараз пора квітування
                    певно і степ заквітує в червні, гарно було б з"їздити в Асканію
                    Еще не был в аскании..хотя и живу недалеко...у нас свои степи)))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна