хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Про розпусту

Початок http://blog.i.ua/community/1108/179106/

При фізичній близькості чоловіка і жінки відбувається взаємопроникнення енергетичних структур ДНК. Яйцеклітина жінки несе в собі інформацію про всі ДНК всіх чоловіків, з ким була близькою жінка, і навпаки, чоловічий сперматозоїд несе в собі інформацію про ДНК всіх жінок. Дитина, зачата любо активними татами і мамами, що мали близькі відношення з сторонніми партнерами, мають структуру ДНК з інформаційною програмою всіх сексуальних партнерів, як енергетичною, так і фізичною. Останні досягнення науки показують, що жіноча яйцеклітина несе в собі інформацію в крайній мірі про останніх 50 її сексуальних партнерах. Дитина, що народилася у такої жінки, має одну маму і 50 генетичних батьків. Така дитина має схильність до успадкування генетичних відхилень всіх 50 батьків і одної мами, якщо вони у них є, звісно.
12

Коментарі

Гість: Neboljubus

15.01.09, 08:37


Отже, не варто гратися з вогнем, а краще тікати від гріха подалі...

    25.01.09, 10:58

      Гість: sonichka

      35.01.09, 12:15

      ну що за нонсенс, реально - ЖОВТА ПРЕСА. 1 мама і 50 татів - брєд.
      я НЕ за розпусту чи сексуальне свавілля (безпорядне статеве життя), а проти дезінформації. не можна так от безпідставно стверджувати про вкрай серйозні речі.

        45.01.09, 14:36

        Я вже про таке чула

          55.01.09, 15:03Відповідь на 3 від Гість: sonichka

          Або 50 тат і 150 мам.
          Все, що Вам не відомо треба називати дезінформацією?

            65.01.09, 16:18

            Да!
            Что касаемо генетических наследований - все так и есть. И тому не мало примеров не только в человеческом обществе, но и в среде животны.
            Одно время пытались скрестить зебру с лошадью. Ничего не получалось. Однако, через неск. лет у участвующих в эксперименте лошадей стали рождаться полосатые жеребята от нормальных коней
            Есть задокументированные примеры и среди людей.
            Однако физиологическое наследование - это всего лишь фон для развития Души. Она же ПРОВЛЯЕТСЯ в новорожденных по другим законам.

              Гість: Arnur Асел

              75.01.09, 21:38

              Интересная статейка! если это правда, я представляю от куда тогда появляются дети, так не похожие на своих родителей!

                85.01.09, 21:44Відповідь на 7 від Гість: Arnur Асел

                А Ви сомніваєтеся? Раз є діти, не схожі на батьків, значить наука не бреше?

                  Гість: Arnur Асел

                  95.01.09, 21:50Відповідь на 8 від Mamay_

                  нет я не сомневаюсь, если все доказано наукой! то науке я больше верю

                    105.01.09, 21:52Відповідь на 9 від Гість: Arnur Асел

                    нет я не сомневаюсь, если все доказано наукой! то науке я больше верюВсе те, що і не доведено наукою всеодно існує і живе за законами природи, космосу, Творця, незалежно від того чи якись хомосапієнс вірить, чи не вірить)))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна