Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Додаток питанню

От саме тут Ви вдало і концентровано висловили те, чому саме поєднання слів Царство Бога є суттєвим обмеженням всемогутності, всюдисущості і абсолюту справжнього Бога. Адже цим дається привід задуматися: а що ж коїться ПОЗА Царством Бога, тобто в тих місцях де Він - увага! - НЕ є правителем... Як Ви любите повторювати: Ловимо мисль!

А не буде для Вас відкриттям, що ідея Царства Бога виникла задовго до християнства? І вперше теє Царство хтось там зичив, здається, ще царю Давиду. Цікаво, він пізнав ті "таємниці"?


Стосовно виникнення задовго, ловимо мисль у фрагменті аудіо

Чи буває те, що виникає задовго... правдою або кращим, на це відповідає вчений і викладач Біблії




Stats
1

Коментарі

18.04.18, 22:42

Де заходити в те "аудіо"?

    28.04.18, 23:53Відповідь на 1 від Lulu

    На порталі Адобе флеш. У мене виглядає за скрином http://pixs.ru/showimage/Bezimyanni_7182070_29887579.png

      38.04.18, 23:56Відповідь на 2 від Крилами віри

      Тобто, у мене застарілий флеш-плеєр?

        49.04.18, 02:18Відповідь на 3 від Lulu

        Навчіться користуватись плагіном

          510.04.18, 00:00Відповідь на 4 від Крилами віри

          Ніколи не мав проблем, щоб прослуховувати подібні аудіо під замітками. Але мій комп вирішив, що має право на особисте життя. Плагін (додаток у браузері) був вимкнений. Не знаю, коли і чому це відбулося.

          Тепер щодо дискусії. Якщо задачею цього аудіо є приспати слухаючого, то воно чудово виконує свою функцію. Але яким чином воно дотичне до предмету дискусії, мені не зрозуміло.

            610.04.18, 00:10Відповідь на 5 від Lulu

            Там є слова "Старе не обовязково є кращим" а Ви питали, що ніби то поняття Царства було раніше від біблійного. Отже аудіо доводить, що старе...

            У тому числі про поняття Царства ми розширили тут http://otvet.i.ua/user/9781466/21837/?r=3&s=date&p=3#c83