хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Гугл приписує Васильківського роіссі

Гидка ситуація. Попросила людину, що розмістила посилання, виправити приналежність художника та картини, на що отримала відповідь "я не фахівець, так поширює гугл". 
Написала в гугл підтримку з проханням виправити цю грубу помилку.
Надійшла відповідь: "присилайте судове рішення, виправимо".
Отака фігня, малята.
Є ідеї, як вплинути на ситуацію? 

3

Коментарі

Гість: сонный

19.04.17, 12:25

Где можно оставить там камм и куда в Гугол обратится.

    29.04.17, 18:31Відповідь на 1 від Гість: сонный

    Посилання під картинкою. В гугол звернення через кнопку "поскаржитися" у правому верхньому куті допису. Я вибрала варіант "порушення авторських прав", як такий, що найбільше відповідає ситуації.

      Гість: сонный

      39.04.17, 21:01Відповідь на 2 від mammamia

      Посилання під картинкою. В гугол звернення через кнопку "поскаржитися" у правому верхньому куті допису. Я вибрала варіант "порушення авторських прав", як такий, що найбільше відповідає ситуації.Не получается камм оставить

        410.04.17, 08:21Відповідь на 3 від Гість: сонный

        Там має бути внизу під коментами поле біля вашої аватарки із написом "додайте коментар"
        Можливо, для того, щоб коментувати, треба перебувати у спільноті "Art", у якій викладено це посилання.
        Чувак, який поширив зображення, морозиться. Треба гугл якось дістати.

          510.04.17, 10:47

          винить кацапов нет причины. В том их беда, а не вина Что Богу не хватило глины, и Он слепил их из ... говна!

            Гість: сонный

            610.04.17, 14:27Відповідь на 4 від mammamia

            Там має бути внизу під коментами поле біля вашої аватарки із написом "додайте коментар"
            Можливо, для того, щоб коментувати, треба перебувати у спільноті "Art", у якій викладено це посилання.
            Чувак, який поширив зображення, морозиться. Треба гугл якось дістати.
            Я даже подписался, не появляется поле

              Гість: сонный

              710.04.17, 14:28Відповідь на 4 від mammamia

              Треба гугл якось дістати.Это только должна какая то организация делать, нам не достучатся, найти волонтёров надо.

                810.04.17, 17:39Відповідь на 5 від ЧарКес

                Тут навіть не у кацапах справа. А в тому, що гугл вивступає іхнім рупором. Картини дивляться у всіх куточках світу, де є інтернет, і поширюють як рупор цю неправдиву інфу

                  910.04.17, 17:41Відповідь на 7 від Гість: сонный

                  Дуже дивно. Може, коментарі закрили після моєї скарги?
                  Треба таки якусь організацію знайти, яка інформаційними атаками займається. Давно назріло питання.