Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Гарна новина від h_s_x2 - фейк

Ухвалою Київського апеляційного адміністративного суду від 16 жовтня 2015 (!!!!!!!!) року відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 08 вересня 2015 р. Тобто, постанова не набула законної сили до нині. А отже, слід чекати до рішення апеляційної інстанції. P.S.
Рано радіти і нєфіг вводити людей в оману!
11

Коментарі

116.11.16, 05:41

так в цій замітці http://blog.i.ua/community/6157/1976536/ Al KazlOFF У 2-му, 4-му та та 5-му коментарях вже фактично про це розповів
добре ти зробив, що що спростування виклав

    216.11.16, 09:01

    ***Гарна новина від h_s_x2 - фейк***
    А що то була за "гарна новина"
    Хоч буду знати, НА ЧОМУ ЩЕ нас дурять...?

      316.11.16, 13:18Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

      Я моніторю цю справу і в реєстрі судових рішень на сьогодні ще відсутня ухвала апеляційного суду.

        416.11.16, 17:17Відповідь на 3 від ЯКриворожанка

        Я моніторю цю справу і в реєстрі судових рішень на сьогодні ще відсутня ухвала апеляційного суду.Все одно...- поки що не зрозумів: ЩО ТО ЗА СПРАВА?

          516.11.16, 20:27Відповідь на 4 від Богдан Ляшко

          Я моніторю цю справу і в реєстрі судових рішень на сьогодні ще відсутня ухвала апеляційного суду.Все одно...- поки що не зрозумів: ЩО ТО ЗА СПРАВА?http://blog.i.ua/community/6157/1976536/

            716.11.16, 22:49Відповідь на 5 від helsan

            ДЯКУЮ! - побачив!
            Так все таки, можна НЕ платити по сумасшедшим цінам - чи треба чекати апелляції?

              816.11.16, 23:54Відповідь на 7 від Богдан Ляшко

              ДЯКУЮ! - побачив!
              Так все таки, можна НЕ платити по сумасшедшим цінам - чи треба чекати апелляції?
              це тільки у таких 3,14-ів як h_s_x2 все просто.
              чекати і ...., мабуть дуже довго.
              я йому відповісти не можу, як і всі петєрастопорхо гниди, він мене вже давно загнав в ігнор.

                919.11.16, 02:00Відповідь на 2 від Богдан Ляшко

                ***Гарна новина від h_s_x2 - фейк***
                А що то була за "гарна новина"
                Хоч буду знати, НА ЧОМУ ЩЕ нас дурять...?
                h_s_x2 - неадекватна тьотка. Вона мене за ознакою ПРОПИСКИ оголосила "ВАТОЮ" і викинула в ігнор. Ну не дура?

                  1019.11.16, 02:12Відповідь на 8 від helsan

                  ДЯКУЮ! - побачив!
                  Так все таки, можна НЕ платити по сумасшедшим цінам - чи треба чекати апелляції?
                  це тільки у таких 3,14-ів як h_s_x2 все просто.
                  чекати і ...., мабуть дуже довго.
                  я йому відповісти не можу, як і всі петєрастопорхо гниди, він мене вже давно загнав в ігнор.
                  О, а я що казала?! Ні, одинока тьотка - страшна річ! Те ВОНО - вона!

                    Сторінки:
                    1
                    2
                    попередня
                    наступна