Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Вчора в районі Мар'їнки

Вчора вдень в районі Мар'їнки троє хлопців отримали поранення. Двоє - легкі (стрілкотня). Один - тяжкий, підірвався на "МОН-50". Дуже сильно пошкоджена нога.

Командир одного з батальйонів каже: "Ми поламали плани сєпарам".

Показує папірець з чітко прописаним планом, координатами, завданнями. Сєпари хотіли штурмонуть кілька наших позицій, але завдяки тому, що в комбата опинилися ці папірці з розписаними діями, він зміг протистояти. Ворог чітко зрозумів - сунеться на ці ділянки - збиратиме себе по частинкам.

Комбат говорить, що особовий склад російських офіцерів, яких підтягнули для здійснення цього плану, відвели. Щоправда, техніка залишилася близько до лінії розмежування.

Нашим "на руку" зрив сєпарських планів. Наші зрозуміли, що ворог "пробив" собі інформацію про те, де ми дамо відповідь, і про те, де ми занадто слабкі. Зрозуміло, куди би він бив одразу.

Поки плани зірвані, у наших є можливість підтягнути сили, залатати дірки в обороні. Та й морально налаштуватися на те, що росіяни відхекаються і навряд чи відступлять від запланованого.

Я питаю в комбата: "А не боїтесь, що вони тепер ретельніше приховуватимуть свої наміри і ви їх десь прогавите?".
Комбат усміхається в говорить: "Ми все одно знатимемо їхні плани".

Добре, що він такий впевнений, я от, зразу панікую. Хочеться, щоб вони знали наперед всі-всі задуми тих ненормальних. А ми, до речі, можемо у цьому допомогти.

Вчора ми писали про комплекс прослуховування радіочастот, який хотіли б закупити для деяких підрозділів на передовій. Він складатиметься з ноутбука, в якому буде встановлене спеціальне програмне забезпечення, сканеру частот та двох антен. За допомогою цього комплексу військові зможуть прослуховувати рації зі скрамблером і деякі цифрові. Головною перевагою є висока чутливість і вибірковість.

Коштує один такий комплекс 28 тисяч гривень. Нам би хотілося придбати хоча б п'ять, для того, щоб убезпечити тих, кому це найбільше потрібно на передовій лінії.

Так, ми можемо вірити комбату і видихати, бо він впевнено заявляє, що у ворога мало шансів обхитрити наших військових. Але ж краще бути впевненим у тому, що наша армія чує плани противника, а не збирає чутки про них.

Дар`я Бура

Проект «Повернись живим»
Приват: 5457 0822 3299 9685 Дейнега Віталій

Більше новин читайте на нашій сторінці в 19 годині, а зараз про нагальні потреби на фронті. http://www.savelife.in.ua/

13

Коментарі

117.06.16, 13:32

Трішки інфи з фронту...

    217.06.16, 13:33

    Йому видніше...

      317.06.16, 13:41

      На Мою думку так і є...)

        417.06.16, 13:43

        Звіти по різному формуються, і Мене не дивує, що інфа може бути трохи різною...

          517.06.16, 13:50

          Кому як...

            617.06.16, 13:51

            Можливо...)

              717.06.16, 13:51

              Мій пост був не про брехню... не перекручуй...

                817.06.16, 13:52

                Для когось тут це головне...)))

                  917.06.16, 13:53

                  В чому виражаються проблеми?

                    1017.06.16, 13:54

                    Ніхто не заперечував що хлопці гинуть.... Нажаль...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      5
                      попередня
                      наступна