хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Скоти, а не брати...

16

Коментарі

Гість: Малінький

19.06.16, 19:01

От жеж мерзота,скажи? Цукор їм слала? Ковбасу від серця рвала? А вони.... Гамна на лопаті їм. Якшо листівки 91 року виготовлення пішли в діло,мабуть справи в кацапів кепські.

    Гість: реал

    29.06.16, 19:03

    Я помню Ще ті часи коли капченку ковбасу фурами везли На Москву щоб москалі не здохли від голоду.

      39.06.16, 19:04Відповідь на 1 від Гість: Малінький

      В кого маленький - хай сидить вдома й відрощує (с)

        49.06.16, 19:05Відповідь на 2 від Гість: реал

        Я помню Ще ті часи коли капченку ковбасу фурами везли На Москву щоб москалі не здохли від голоду.Бачиш - дякують тепер!

          Гість: Малінький

          59.06.16, 19:06Відповідь на 2 від Гість: реал

          Я помню Ще ті часи коли капченку ковбасу фурами везли На Москву щоб москалі не здохли від голоду. Отже падлюки.І я ті фури пам*ятаю - я звідти ковбасу свиням крав,щоб більше москалів розпухло.
          Брате - ми с тобою пам*ятаємо цей жах.

            Гість: Малінький

            69.06.16, 19:09Відповідь на 3 від Міс Марпл

            В кого маленький - хай сидить вдома й відрощує (с) Я дуже цнотливий,а ти от так зі мною. Розмір не важливий,якщо про ковбасу мова.А що ти з ковбасою робиш,га?
            Краще не кажи - я дуже вразливий.

              Гість: реал

              79.06.16, 19:10Відповідь на 4 від Міс Марпл

              Я помню Ще ті часи коли капченку ковбасу фурами везли На Москву щоб москалі не здохли від голоду.Бачиш - дякують тепер!Хто знав що так обернеться ? Як кажуть, не роби добро щоб потім обідно не було. На добрі справи памьять чомусь коротка а зле запоминаеться на довго

                Гість: реал

                89.06.16, 19:14Відповідь на 5 від Гість: Малінький

                Я помню Ще ті часи коли капченку ковбасу фурами везли На Москву щоб москалі не здохли від голоду. Отже падлюки.І я ті фури пам*ятаю - я звідти ковбасу свиням крав,щоб більше москалів розпухло.
                Брате - ми с тобою пам*ятаємо цей жах.
                Гандон тобі брат ЗЛОДІЙ.... щОБ НЕ ПЛОДИВСЯ

                  Гість: Малінький

                  99.06.16, 19:16Відповідь на 7 від Гість: реал

                  Я помню Ще ті часи коли капченку ковбасу фурами везли На Москву щоб москалі не здохли від голоду.Бачиш - дякують тепер!Хто знав що так обернеться ? Як кажуть, не роби добро щоб потім обідно не було. На добрі справи памьять чомусь коротка а зле запоминаеться на довго І я так вважаю. Абиж знав,то я б тоді усю ту ковбасу свиням сгодував.

                    Гість: Малінький

                    109.06.16, 19:18Відповідь на 8 від Гість: реал

                    Я помню Ще ті часи коли капченку ковбасу фурами везли На Москву щоб москалі не здохли від голоду. Отже падлюки.І я ті фури пам*ятаю - я звідти ковбасу свиням крав,щоб більше москалів розпухло.
                    Брате - ми с тобою пам*ятаємо цей жах.
                    Гандон тобі брат ЗЛОДІЙ.... щОБ НЕ ПЛОДИВСЯ
                    Та ти злий? Мабуть тоді ковбаси об*ївся? Як я тебе розумію. Сам її жер щоб клятим москалям не дісталось.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна