Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

іРуся

49 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 40-58 років

5 штрихів до портрету Порошенка

1. Порошенко написав заяву в міліцію на тих майданівців, котрі штурмували АП 1 грудня, після побиття студентів 30 листопада.
2. Порошенко особисто займався на Майдані тим, що повертав Януковичу усіх захоплених майданівцями Беркутів та ВВшників. Звісно, янучари нікого з захоплених майданівців при цьому не звільняли. Від себе додам – більше я не знаю, чим Порошенко займався на Майдані.
3. «Бізнесмен» Порошенко НЕ МАЄ ПРАВА ЗАЙМАТИСЯ БІЗНЕСОМ З 1998 року (!), коли він був обраний нардепом. З тих пір його статки виросли в десятки разів – до особистого капіталу у 1,3 млрд доларів, за оцінкою Форбса.
4. У 90-х Порошенко платив данину – здається Савлохову, київському кримінальному авторитету. Можу помилятися, я тоді зовсім юний киянин був, як і мої джерела. Владимир Нестеренко, Олег Ельцов? Приміром, Коломойський не платив нікому. Ахметову платили всі.
5. Порошенко – сумлінний прихожанин УПЦ МП, причому має там найвище для мирянина церковне звання.

Ігор Луценко
29.06.14

10

Коментарі

125.07.15, 12:25

О...пішла брудна білизна

    225.07.15, 12:29

    а какое у него звание в ФСБ?

      325.07.15, 12:31Відповідь на 1 від xaxal1983

      О...пішла брудна білизна це висловлювання тринадцятимісячної давності

        425.07.15, 12:31Відповідь на 2 від Casper*_

        а какое у него звание в ФСБ?в ПеПе? все можливо....

          525.07.15, 12:47

          я і без цього писав на початку другого Майдану, що Порошенко, Яйценюк, Тягнибок и Кличко - втекли з Майдану незадовго до побиття студентів 30 листопада.. в принципі - цього достатньо.. було б..

            Гість: хам лион

            625.07.15, 13:13

            а чё тико 5 и ниже подписавшийся тоже на букву шоколада

              725.07.15, 13:40

              таке враження що хтось цілеспрямовано когось срачить в більшості постів....а потім не вір в співпадіння....

                825.07.15, 13:43

                Мені, правда запам'яталось, як він майора вантажив, визволяючи з райвідділу невинних заручників. Єдиний раз тоді викликав симпатію Цікаво, чи виконав хоч там щось із обіцяного? Де зараз той майор?..

                  925.07.15, 13:45Відповідь на 6 від Гість: хам лион

                  https://uk.wikipedia.org/wiki/ Луценко_Ігор_Вікторович

                    1025.07.15, 13:46Відповідь на 8 від doktor_khaos

                    Ти зараз про якого Луценка?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна