Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

про курортну сотню

ну че. наша рада уверенно идет к своему досрочному роспуску.

коалиция, впервые в истории вобравшая в себя 300 депутатов, еле наскребает 226 голосов на принятие законов. причем наскребает только с помощью внефракционных. в самой коалиции голосует чуть более 200 человек. а почти 100 не голосуют не потому, что они против принятия законов, а потому что их тупо нет в зале. "курортная сотня", блин.

это верный признак того, что проработавшие всего 5 месяцев депутаты уже вполне охуели. а через полгода они охуеют еще сильнее. к тому времени и противоречия в коалиции доберутся до критического уровня. а заодно и срок, в течение которого нельзя распускать раду, подойдет к концу.

депутаты, конечно, будут верещать в привычном духе, что мол досрочный роспуск рады - это план путина.

нет, дорогие. досрочный роспуск - это потому, что вы досрочно охуели.

24

Коментарі

112.05.15, 21:53

В принципе роспуск не помешает

    212.05.15, 21:53

    Я за тобой не успеваю

      Гість: Махал Махалыч

      312.05.15, 21:57

      Для них найстрашніший кошмар - це зняття депутатської недоторканості. ЇЇ зняти - вони з ради не те що на обід, додому перестануть ходить...

        412.05.15, 22:02Відповідь на 2 від ikrol

        Я за тобой не успеваю це я пейсбук відкрила

          512.05.15, 22:02Відповідь на 3 від Гість: Махал Махалыч

          Для них найстрашніший кошмар - це зняття депутатської недоторканості. ЇЇ зняти - вони з ради не те що на обід, додому перестануть ходить... вириють підземні ходи додому

            Гість: Махал Махалыч

            612.05.15, 22:06Відповідь на 5 від Міс Марпл

            ...залити каналізаційними стоками - пущай поплавають

              712.05.15, 22:07Відповідь на 6 від Гість: Махал Махалыч

              ...залити каналізаційними стоками - пущай поплаваютьлюстрація каналізаційна

                812.05.15, 22:08

                А я їх розумію, депутатів. Знаєте, як важко прожити на 6500? Підробіточок шукають: комусь " Інфініті" помили, десь кусочок буль. Л.Українки підмели навпроти власного бутічка, десь кусочок території в Будинку профспілок в аренду здали.... Копієчка до копієчки,знаєте, гривню береже........

                  912.05.15, 22:09Відповідь на 8 від Ми Ла

                  А я їх розумію, депутатів. Знаєте, як важко прожити на 6500? Підробіточок шукають: комусь " Інфініті" помили, десь кусочок буль. Л.Українки підмели навпроти власного бутічка, десь кусочок території в Будинку профспілок в аренду здали.... Копієчка до копієчки,знаєте, гривню береже........ справжня жінка! Чиста і наївна!

                    1012.05.15, 22:14Відповідь на 9 від Міс Марпл

                    Бліна! Я ж шуткувала....

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна