хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Конституція....

Сьогодні робив проект кролячої клітки...
Два проектанти, я і дружина.
Підняті питання:
1-габарит
2- будова підлоги
3- розташування дверей
Я практик, кролів годую дуже рідко, так же і прибираю клітки. В основні обов'язки входить побудувати, заготовити і доставити корма, прибрати крільчатник.....і побалакати з животиною перед її смертю...
Також постійно є один,два кролики, з якими спілкуюся коли заношу в крільчатник їжу, чи прибираюся....
В обов'язки дружини, далі Рада, входить постійно спілкуватися, годувати і догодовувати, готувати ковбасу і різні вкусняшки з дійсно натурального м'яса. 
Є ще один персонаж , мій тесть,далі Венеціанська, обов'язків ніяких,зате поради як манна небесна, сіє і сіє....
Клітка як клітка...живуть кролі в ній четвертий рік, але почалосяhammer ...основні вимоги до підлоги, вона з оцинкованого дроту.
Рада каже,що треба зробити з дерева, щоб кролі були в тепліchih .....Венеціанка каже, щоб щілини були не менш п'яти смumnik , щоб було чисто,. А те, що кролі будуть сидіти розкарячившись - нікого не цікавить,.....lol .
 Знають, що ті забажають мати клітку як в сусіда, в нього більша і їсти вкусняшки. Той факт що сусіда користується однією кліткою , де кролі товчуться від народження до смерті...і жруть раз на день - нікого не обходить....
Роблю я, Рада з Венеційкою "тупотять" рядом.angry devil  
Кажу про габаріти, куди їх зміняти???? крільчатник старий перебудовувати не будемо, - - згодилися, питаю про дверцята - теж задовольняють, питаю про підлогу - зимно кролям!!!!!!!,hypnosis--  влітку???? 
 Прийняли ,після дня танців, залишити як є, тільки взимку щось настелити...що і робилося рокамиuhmylka.
 КРОЛІВ НІХТО НІКОЛИ НЕ ПИТАВ....і я відмазався, і всі задоволені....
отака мораль,з кролів на травневі ковбаса буде добра, Рада буде і далі годувати, Венеціанська візьме своє кружальце....кролі будуть ходити по колу їжі в природі.....mmmm....і їм до дупи яка підлога, коли місця немае, коли жерти нічого..коли і клітки може не бути... 
10

Коментарі

123.04.15, 16:46

О, коли клітки немає, вони розмножаються, як кролики Я таке бачила, але виловити їх звідти (з ями) дуже складно і ніколи не знаєш, скільки їх там. Дід виходив як на полювання з двостволкою. Годувала, звичайно, бабуся. Влітку і у мене був обов'язок забезпечувати їх зеленню. Але ж і ненажерливі вони. Та зате які шубки були у мене
У бутьків у кролячій клітці була підлога з мілкої сітки, але завжди застелена чимось. Оте щось майже щодня вигрібалось, а перед тим як з'їсти кроля з ним ніхто не розмовляв, совісно було. Вони - такі шовковисті. Ось зараз моя малеча завела кролика в міській квартирі - так він кусається. І вже його не шкода.

    223.04.15, 16:54Відповідь на 1 від Minola

    питання про інше, вони в ямі жили собі ...і не тужили....і їм було до дупи яка клітка, яке вічко в сітці...вони могли спокійно пристосуватися до всього...не любили тільки змін

      323.04.15, 20:43

      Дійсно, як то кажуть, навіщо ремонтувати те, що працює?

        423.04.15, 21:34Відповідь на 3 від g-r-i-b-n-i-k

        Дійсно, як то кажуть, навіщо ремонтувати те, що працює?комусь щось муляє....хоча конституція поки ніколи не працювала, її всі перекраювали...під свої побажання...про народ забули

          524.04.15, 05:45

          28 Листопада 2013 року - Початок Перетворення Свiту нема ні початку,ні кінця.....все ходить по колу

            624.04.15, 17:32

            между прочим крольчатина - достаточно дорогое мясо, а у Вас уже есть опыт, так что на летне-осенний период вполне можно немного увеличить их число, а перед зимой оставить минимум на будущий год, и получить хоть какую-то дополнит. прибыль...

              724.04.15, 20:55Відповідь на 6 від ГалинаВ

              моя - безцінна, ми свою з'їдаємо самі...даж родичам не даю...

                824.04.15, 22:31

                Не знущайся над кроликами.краще відпусти.

                  925.04.15, 06:54Відповідь на 8 від Davigadoff

                  Не знущайся над кроликами.краще відпусти.як відпустити? я для їх блага відгодовую, їм тільки жерти і серти в обов'язках, все інше на моїй шиї....лафа. а самостійно - це треба мізки включати, працювати...так ніззя над животиною знущатися

                    1026.04.15, 20:50

                    Кролики, это не только ценный мех, но 3-4 кг диетического мяса