хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

До Дня Перемоги заборонять комуністичну ідеологію

Стаття по лінку




74%, 17 голосів

26%, 6 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
11

Коментарі

15.04.15, 16:58

Забыла задать вопрос - кому это выгодно ?

    25.04.15, 17:12Відповідь на 1 від WalKing

    Все, що хотіла сказати, сказала. Захотіла би спитати - спитала.

      35.04.15, 17:20Відповідь на 2 від Міс Марпл

      Все, що хотіла сказати, сказала. Захотіла би спитати - спитала.а шо ти така зла ? )

        45.04.15, 17:22Відповідь на 3 від WalKing

        Все, що хотіла сказати, сказала. Захотіла би спитати - спитала.а шо ти така зла ? ) хіба?

          55.04.15, 17:28Відповідь на 4 від Міс Марпл

          Все, що хотіла сказати, сказала. Захотіла би спитати - спитала.а шо ти така зла ? ) хіба?ну явно щось не так ,... здогадуватись треба ...

            Гість: Валерыч

            65.04.15, 17:31

            ой путя - быстро уведи войска, бо всуся от страху за кумунистов...

              75.04.15, 17:39Відповідь на 5 від WalKing

              Все, що хотіла сказати, сказала. Захотіла би спитати - спитала.а шо ти така зла ? ) хіба?ну явно щось не так ,... здогадуватись треба ... хіба ти пліткар, що будеш вигадувати і сам собі вірити?

                85.04.15, 17:41Відповідь на 7 від Міс Марпл

                Все, що хотіла сказати, сказала. Захотіла би спитати - спитала.а шо ти така зла ? ) хіба?ну явно щось не так ,... здогадуватись треба ... хіба ти пліткар, що будеш вигадувати і сам собі вірити?а що я щось вигадав ? )

                  95.04.15, 17:43Відповідь на 6 від Гість: Валерыч

                  ой путя - быстро уведи войска, бо всуся от страху за кумунистов... та вони самі за себе хвилюються

                    105.04.15, 17:51Відповідь на 8 від WalKing

                    Все, що хотіла сказати, сказала. Захотіла би спитати - спитала.а шо ти така зла ? ) хіба?ну явно щось не так ,... здогадуватись треба ... хіба ти пліткар, що будеш вигадувати і сам собі вірити?а що я щось вигадав ? )я не читала твоїх думок

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      попередня
                      наступна