Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

В мене знов з логікою проблеми...

http://www.capital.ua/ru/news/43258-glava-nbu-zarabotala-26-mln-grn-v-proshlom-godu

Из декларации госпожи Гонтаревой следует, что она в 2014 году


 получила 26,2 млн грн дохода. Ее заработная плата за прошлый


 год составила 1,5 млн грн.



Напомним, что Валерия Гонтарева работает в Нацбанке с июня


 2014 года. И последние месяцы ее зарплата как чиновника


 составляла всего 9,5 тыс. грн в месяц из-за ограничений,


 введенных Верховной радой.



Подробнее: http://www.capital.ua/ru/news/43258-glava-nbu-zarabotala-26-mln-grn-v-proshlom-godu#ixzz3VWHO0seW

за 6 месяце заработала 9.5Х6= 57 тис грн, але до цього її дохід був 
1500 - 57=1443 тис/6= 240 тисяч в місяць...
Тепер мені стало зрозуміло, чому наш нацбанк так поводиться з гривною...
Чи може людина котра повна розуму йти на таке підвищення, коли дохід падає в chih40 раз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Чи може вона мстить???????

21

Коментарі

126.03.15, 21:16

це ще й не таке бувае в Украини

    226.03.15, 22:16

    1. мне абсолютно похую доходы Гонтаревой, и так должно быть всем.
    2. Гонтарева не годится на главу НБУ, ап чём я сказал ещё при её назначении - у неё специальность другая.
    3. ВНИМАТЕЛЬНО!

    Удержание курса нацвалюты НЕ ВХОДИТ в обязанности НБУ!!!

      326.03.15, 22:34

      Ясно діло, що та ЖИДЯРКА МСТИТЬ ГОЯМ - як і інші з ЖИДО-Правительства!
      http://www.zarubezhom.com/Images4/Idiot.jpg = ИДИОТ = Человек Земной = ГОЙ. "Если у тебя ЕСТЬ ВЛАСТЬ – УБИВАЙ ИХ ОТКРЫТО,
      Если НЕТ власти – УБИВАЙ ИХ ТАЙНО".

        Гість: Phoenix 28

        426.03.15, 23:01

        Боже, детский сад... какие 9 тысяч, какие полтора млн...
        А вас не оскорбляет, ну чисто как украинца, что столько министров-иностранцев (в стране с 42 млн. населением не нашлось умных людей) и никаких реформ?

          526.03.15, 23:25

          некрасива щитать деньги в чужом кармани но цука так интиресна

            627.03.15, 06:06Відповідь на 2 від Al KazlOFF

            1. мне абсолютно похую доходы Гонтаревой, и так должно быть всем.
            2. Гонтарева не годится на главу НБУ, ап чём я сказал ещё при её назначении - у неё специальность другая.
            3. ВНИМАТЕЛЬНО!

            Удержание курса нацвалюты НЕ ВХОДИТ в обязанности НБУ!!!
            мені теж покуй її дохід... я був проти її призначення, як і багато чого...але накуя мені ломати мізки???????
            Тоді якого, вони .просирали золотовалютні резерви?Читайте Конституцію! У Конституції написано, хто відповідає за стабілізацію національної грошової одиниці. Це – Національний банк», – сказав він. http://forbes.ua/ua/news/1389576-yacenyuk-za-stabilizaciyu-grivni-vidpovidae-nbu

              727.03.15, 06:07Відповідь на 1 від пан РУСЛАН

              це ще й не таке бувае в Украиниа ти де живеш? що тебе тут тримає?

                827.03.15, 06:10Відповідь на 4 від Гість: Phoenix 28

                Боже, детский сад... какие 9 тысяч, какие полтора млн...
                А вас не оскорбляет, ну чисто как украинца, что столько министров-иностранцев (в стране с 42 млн. населением не нашлось умных людей) и никаких реформ?
                справа не в тому, ми можемо добре вести господарство, відповідально ставитися до справ, але дійсно, нас мало цікавить влада...

                  927.03.15, 06:10Відповідь на 5 від Зa*рa*зa

                  некрасива щитать деньги в чужом кармани но цука так интиресная не гроші рахую, а з логікою розбираюся...

                    1027.03.15, 08:12Відповідь на 6 від Shnec

                    з-н про Нацбанк

                    Ст. 6. Основна функція

                    Відповідно до Конституції України основною функцією Національного банку є забезпечення стабільності грошової одиниці України.

                    При виконанні своєї основної функції Національний банк має виходити із пріоритетності досягнення та підтримки цінової стабільності в державі.

                    {Частина друга статті 6 в редакції Закону № 2478-VI від 09.07.2010}

                    Національний банк у межах своїх повноважень сприяє стабільності банківської системи за умови, що це не перешкоджає досягненню цілі, визначеної у частині другій цієї статті.


                    Національний банк також сприяє додержанню стійких темпів економічного зростання та підтримує економічну політику Кабінету Міністрів України за умови, що це не перешкоджає досягненню цілей, визначених у частинах другій та третій цієї статті.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна