хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

ДЕЖАВЮ??????????????????????????????????

32-33 рік.....одні ушльопки ,годували світ.....за рахунок життів свого народу....
2014......... давлять СВОЮ промисловість..... відключаючи по 10 годин на день електрику...
Наскільки це патріотично?
21

Коментарі

118.12.14, 18:51

НаскІльки МЕНІ відомо, електрика - то така Хитра Штука, що її НЕ З'ЕКОНОМИШ = скільки її вироблено - стільки потрібно РОЗХОДУВАТИ!
У світі поки НЕМА ніяких АККУМУЛЯТОРІВ, щоб у них можна було ЗАКАЧАТИ з'єкономлену електрику
І взагалі незрозуміло, КУДИ ДІВАЮТЬ електрику, вироблену на чисельних Гідро-ЕС на Дніпрі?
Я вже не кажу про АЕС та про ТЕЦ - ті хоч можна ПРИГЛУШИТИ ненадовго...

    218.12.14, 18:54

    ахметку нацiоналiзувати i все буде

      318.12.14, 19:06Відповідь на 1 від Богдан Ляшко

      НаскІльки МЕНІ відомо, електрика - то така Хитра Штука, що її НЕ З'ЕКОНОМИШ = скільки її вироблено - стільки потрібно РОЗХОДУВАТИ!
      У світі поки НЕМА ніяких АККУМУЛЯТОРІВ, щоб у них можна було ЗАКАЧАТИ з'єкономлену електрику
      І взагалі незрозуміло, КУДИ ДІВАЮТЬ електрику, вироблену на чисельних Гідро-ЕС на Дніпрі?
      Я вже не кажу про АЕС та про ТЕЦ - ті хоч можна ПРИГЛУШИТИ ненадовго...
      я про теж....вона кудись дівається, не знаєш куди? донецк не відключається...в вас теж нема веерних...крим теж не старадає. Таке враження, що наказ вбити всю промисловість...до коріння.

        418.12.14, 19:07Відповідь на 2 від ajnbybz

        ахметку нацiоналiзувати i все буде не треба націоналізовувати, треба заставити платити податки...чесно...і все

          518.12.14, 19:10Відповідь на 4 від Shnec

          ахметку нацiоналiзувати i все буде не треба націоналізовувати, треба заставити платити податки...чесно...і всебандит буде платити???

            618.12.14, 19:31Відповідь на 5 від ajnbybz

            ахметку нацiоналiзувати i все буде не треба націоналізовувати, треба заставити платити податки...чесно...і всебандит буде платити???я бачив на власні очі.....треба робити закон. і бандит буде платити коли закон працює

              718.12.14, 19:42Відповідь на 6 від Shnec

              ахметку нацiоналiзувати i все буде не треба націоналізовувати, треба заставити платити податки...чесно...і всебандит буде платити???я бачив на власні очі.....треба робити закон. і бандит буде платити коли закон працюєКоррупцiя повинна вмерти, а за для цього потрiбна люстрацiя 100%. Нехай буде анархiя пару мiсяцiв, а за цей час набрати новi кадри, навчити(спрямувати), лад буде одразу! Так я бачила у Грузii на властнi очи: порядок на дорогах (як приклад).

                818.12.14, 20:12Відповідь на 7 від ajnbybz

                отож

                  анонім

                  918.12.14, 20:32

                  В 18.30 на Радио Эра Польске радио 16-го и 18-го заявляло об излишках аж на 40% электроэнергии которые покупает польский милиардер Ян Курык - коментарии отсутствуютодни междуметия

                    1018.12.14, 20:35Відповідь на 9 від анонім

                    В 18.30 на Радио Эра Польске радио 16-го и 18-го заявляло об излишках аж на 40% электроэнергии которые покупает польский милиардер Ян Курык - коментарии отсутствуютодни междуметиятреба дії

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна