хочу сюди!
 

СУПЕР-жінка

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Краматорск гонит вон сепаротистов

https://www.youtube.com/watch?v=CkCIylb25cQ
12

Коментарі

120.05.14, 10:21

Накінець народ порозумнішав! Давно пора!

    Гість: Pamadka*

    220.05.14, 10:59Відповідь на 1 від taras021

    Накінець народ порозумнішав! Давно пора!на Донбассе сегодня будут все заводы гудеть против сепаратистов.сказали что бы поддержала их вся страна а не тока Донбасс один...

      320.05.14, 11:29

      баби віником прогнали афуєнних і грозних воїнів савка

        420.05.14, 13:46Відповідь на 2 від Гість: Pamadka*

        Накінець народ порозумнішав! Давно пора!на Донбассе сегодня будут все заводы гудеть против сепаратистов.сказали что бы поддержала их вся страна а не тока Донбасс один...Я,теж з 12-00 гудіти буду! Відпустка в мене!

          Гість: Pamadka*

          520.05.14, 14:42Відповідь на 4 від taras021

          Накінець народ порозумнішав! Давно пора!на Донбассе сегодня будут все заводы гудеть против сепаратистов.сказали что бы поддержала их вся страна а не тока Донбасс один...Я,теж з 12-00 гудіти буду!Відпустка в мене!алкаголік

            620.05.14, 15:59Відповідь на 5 від Гість: Pamadka*

            Накінець народ порозумнішав! Давно пора!на Донбассе сегодня будут все заводы гудеть против сепаратистов.сказали что бы поддержала их вся страна а не тока Донбасс один...Я,теж з 12-00 гудіти буду!Відпустка в мене!алкаголікБагато і часто не вживаю!А,в четвер з Салом знов їдемо на рибалку!

              Гість: Pamadka*

              720.05.14, 16:31Відповідь на 6 від taras021

              Накінець народ порозумнішав! Давно пора!на Донбассе сегодня будут все заводы гудеть против сепаратистов.сказали что бы поддержала их вся страна а не тока Донбасс один...Я,теж з 12-00 гудіти буду!Відпустка в мене!алкаголікБагато і часто не вживаю!А,в четвер з Салом знов їдемо на рибалку!а я шо кажу..алкоголіки обидва....я вам подзвоню в четвер

                820.05.14, 16:57Відповідь на 7 від Гість: Pamadka*

                Накінець народ порозумнішав! Давно пора!на Донбассе сегодня будут все заводы гудеть против сепаратистов.сказали что бы поддержала их вся страна а не тока Донбасс один...Я,теж з 12-00 гудіти буду!Відпустка в мене!алкаголікБагато і часто не вживаю!А,в четвер з Салом знов їдемо на рибалку!а я шо кажу..алкоголіки обидва....я вам подзвоню в четверТелефон дати?

                  Гість: Pamadka*

                  920.05.14, 21:43Відповідь на 8 від taras021

                  Накінець народ порозумнішав! Давно пора!на Донбассе сегодня будут все заводы гудеть против сепаратистов.сказали что бы поддержала их вся страна а не тока Донбасс один...Я,теж з 12-00 гудіти буду!Відпустка в мене!алкаголікБагато і часто не вживаю!А,в четвер з Салом знов їдемо на рибалку!а я шо кажу..алкоголіки обидва....я вам подзвоню в четверТелефон дати?я маю Сала

                    1020.05.14, 22:51Відповідь на 9 від Гість: Pamadka*

                    Накінець народ порозумнішав! Давно пора!на Донбассе сегодня будут все заводы гудеть против сепаратистов.сказали что бы поддержала их вся страна а не тока Донбасс один...Я,теж з 12-00 гудіти буду!Відпустка в мене!алкаголікБагато і часто не вживаю!А,в четвер з Салом знов їдемо на рибалку!а я шо кажу..алкоголіки обидва....я вам подзвоню в четверТелефон дати?я маю СалаНу,тоді чекаємо дзвіночка! Дзвони десь в 18-00

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна