хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Законодавча ініціатива.

Законодавча ініціатива.

Кожен громадянин України, як творчий суб’єкт суспільства є суб’єктом законодавчої ініціативи і це має бути підтверджено законодавчо.

Не можна позбавляти громадянина права на конструктивну участь у розбудові власної держави.

Кожен громадянин України має право подавати свої пропозиції до законів як особисто, так і у складі групи громадян.

На допомогу народній законодавчий ініціативі має бути розроблено відповідні методичні матеріали.

«Розвантаження» ВР зробить неефективними спроби лобіювання олігархічних інтересів.

Реальний доступ громадян до законодавчої ініціативи обмежить вплив міліонерів на суспільний стан в державі.

Запрошую до обговорення.
5

Коментарі

124.02.14, 11:39

«Розвантаження» ВР зробить неефективними спроби лобіювання олігархічних інтересів.


ааааааааааа згадали це речення

олігархи в парламенті!

    224.02.14, 11:44

    Справа в тому, що майдан назвали "конституційною революцією" аби передати владу від Янукович(на поточний момент) до олігархів(різного спрямування) які до 2004 року мали вплив і ні защо не відповідали.

    У мене навіть є гіпотеза, що нинішня революція є реваншом помаранчевій революції яка теж була проти "бандитів"

    А треба ще провести революцію проти "лукавства народу" і думаю, що кільце лукавому затягується, і скоро запищить.

      324.02.14, 13:35Відповідь на 2 від Крилами віри

      Саме законодавча ініціатива кожного здатна протиставитися олігархам. Чим більше "розуму" буде залучено, тим оптимальніші рішення будуть знайдені, щоб захистити народ.

        424.02.14, 13:46Відповідь на 3 від tallmud

        Це практикував Ющенко коли залучав різні "низькі" ланки, і нічого не вийшло.

        Розум є в усіх але не в усіх знання і не всякий розум доведено ділом.

        Наприклад все, що ми можемо сказати про розум Януковича це його споруди у місці помешкання.

        В Інтернеті повно розумників але не відомо як вони живуть.

          Гість: lyo Dnepr

          524.02.14, 21:25Відповідь на 4 від Крилами віри

          Очень тяжело услышать каждого

            625.02.14, 09:50Відповідь на 5 від Гість: lyo Dnepr

            Потрібна система, що я і пропоную.