хочу сюди!
 

Людмила

48 років, рак, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Україна очима москалів )))

17

Коментарі

128.01.15, 19:12

Львів. Затишна кавярня. Сидять хлопці, п’ють каву…
Коли один забігає та кричить:
- Хлопці! Москалі наших бьють!…
Всі підскочили та вилетіли з кавярні на допомогу, а один залишився – сидить, увесь побілів, зуби зчеплені, очі вилізли, руками за край столу вчепився, ледве тримається.
Господар до нього:
- Що трапилось?…
- Ой, -каже – Всравсь…
- Що, від жаху?…
- Та ні – від люті…

    228.01.15, 19:13

      328.01.15, 19:13

      мені з АТО пообіцяли вухо сепаратиста привезти. Сподіваюсь, шуткували.

        428.01.15, 19:17Відповідь на 3 від Міс Марпл

        мені з АТО пообіцяли вухо сепаратиста привезти. Сподіваюсь, шуткували.еси шо...попроси второе для меня... нафиг сепару одно ухо

          528.01.15, 19:18Відповідь на 4 від йо-майо

          мені з АТО пообіцяли вухо сепаратиста привезти. Сподіваюсь, шуткували.еси шо...попроси второе для меня... нафиг сепару одно ухоа очі віддаєте Василю

            628.01.15, 19:19Відповідь на 4 від йо-майо

            мені з АТО пообіцяли вухо сепаратиста привезти. Сподіваюсь, шуткували.еси шо...попроси второе для меня... нафиг сепару одно ухоя попросила привезти мир

              728.01.15, 19:20Відповідь на 5 від Joxoxo

              мені з АТО пообіцяли вухо сепаратиста привезти. Сподіваюсь, шуткували.еси шо...попроси второе для меня... нафиг сепару одно ухоа очі віддаєте Василюа нутрощі - на органи

                828.01.15, 19:29

                А мне шнобель

                  928.01.15, 19:40Відповідь на 7 від Міс Марпл

                  мені з АТО пообіцяли вухо сепаратиста привезти. Сподіваюсь, шуткували.еси шо...попроси второе для меня... нафиг сепару одно ухоа очі віддаєте Василюа нутрощі - на органиніколи б не подумав, що бойовики будуть користуватися популярністю, як сувеніри
                  пора відкривати новий бізнес

                    1028.01.15, 20:41

                    Смейтесь ребятки, скоро из Дебальцевского котла гробы ваших ребят к вам поедут. Вот тогда и уши у вас будут, и глаза, и много чего другого... А скоро котел окончательно захлопнется и тогда начнется "Иловайск 2.0" и паника в Киеве. Ниче ребята, ждать недолго осталось

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна