Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Ник Вуйчич. Человек без рук и ног, с улыбкой на лице

Анонс
Удивительная личность 


Успешный человек, известен во всем мире. Его книга и его речи вдохновляют на новую жизнь, выводят людей из уныния и отчаяния, заставляют по-новому взглянуть на свои проблемы. Заботливая красавица-жена, ребенок. Но у Ника Вуйчича нет ни рук, ни ног...

3

Коментарі

130.06.13, 20:27

А ВИ ВПЕВНЕНИ?Мене дурили коли я залишився без ноги.Що от Маресев літав на літаках без обох ніг.І я вірів,за це.Я їздив на ровере,а коли зрозумів яку небезпеку я вчиняю,полишив цю справу.Потім на автівки,у мене був "Москвіч" зроблений на руку,гальма тасчеплення та газ(дросель).А познаймився з хлопцев він колишни винишувач,але після авриї його списали.І він їздив без ручних пристосувань.Я нього спита як ти можеш,а у мене не виходе.І як Маресев літав?Він мені пояснив-що у нього свої коліна,ноги трамвовани але його.І він відчувае як потрібно жмати газ,а я не можу бо у мене просто палка і я усі тілом або жму або не жму.Так що хай шастить НИку Вуйничу.А у більшисті не витримуе псіхика.Сама велика проблема,стосунки з жінками.Якщо пошастить інваліду то гаразд.А так усі незгоди від цього.Це велика

    230.06.13, 20:42Відповідь на 1 від Gogilo

    Я вам желаю сил, добавить нечего. Человек на фото таким родился, тем ни менее вот так он живет, ездит по миру и читает лекции о том, как не впадает в отчаяние.