хочу сюда!
 

Оксана

46 лет, козерог, познакомится с парнем в возрасте 41-46 лет

Два Василя


«Відлуння десятиліть»

Під такою назвою 22 січня в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. К.А. Тімірязєва в рамках проведення чергових Стусівських читань відбувся літературно-мистецький вечір, присвячений 80-річчю від дня народження Василя Симоненка та 77-річчю – Василя Стуса.

Участь у заході взяли директор ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва, заслужений працівник культури України Наталія Морозова, поети, літературознавці, члени НСПУ, творча молодь та студенти Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д. Леонтовича.

Захід розпочався з урочистого виконання музичних творів з нагоди відзначення Дня Соборності України та вшанування пам’яті воїнів та мирних громадян, що загинули в окупованих областях нашої держави. В ході літературного-вечору за участі Наталі Морозової та поетів з м. Києва була запалена свіча пам’яті.

Варто відмітити, що понад 20 років Стусівські читання традиційно проходять у січневі дні на Вінниччині. Започатковані саме з ініціативи колективу ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва, вони з року в рік об’єднують навколо себе цвіт місцевої інтелігенції, всіх, кому не байдужі українська культура та національна ідея: політиків, письменників, науковців, бібліотекарів, митців, освітян. В такі дні бібліотеки області проводять вечори поезії, літературно-мистецькі вечори, конкурси, вікторини, оформляють книжкові виставки та влаштовують перегляди літератури.

Протягом останнього кварталу 2014 року та у 2015 році ВОУНБ ім. К.А. Тімірязєва проводить конкурс на краще прочитання віршів Василя Симоненка «Писав, як і жив». Кращі відео прочитання можна переглянути на сторінці бібліотеки у мережі Інтернет. До конкурсу долучилась творча молодь театру книги «Прочитання», читачі та співробітники бібліотеки, студенти вінницьких вищих навчальних закладів та коледжів.

Учасники вечора мали змогу ознайомитися з фрагментами фільму «Просвітлої дороги свічка чорна…», присвяченого пам’яті В. Стуса, а також бібліотечними виставками: «Не просто поет, а дух і совість народу (Василь Стус)», «Симоненка голос» (за матеріалами нарису «Василь Симоненко: «Україно, ти моя молитва…»), «Василь Симоненко: філософія почуттів», «Поет найвищої ноти протесту» (Василь Стус). Окрім того, присутні заслухали записи віршів Василя Стуса у виконанні автора. 


  


    
     
   
 

14

Комментарии

124.01.15, 16:30

  224.01.15, 16:31

  *ua_fl ag*

   324.01.15, 17:26

    424.01.15, 17:56

     524.01.15, 18:29

      624.01.15, 18:57

      * Вічная память славному СТУСУ й шана ьаким патріотам як наш Почесний ДРУГ УПА Василь ОВСІЄНКО....ВСЬОГО КРАЩОГО й БОЖОГО СПАСЕННЯ на многая благая літ ! Щасливо http://www.youtube.com/watch?v=9a4DnEWXMHM Слава УКРАІНІ http://blog.i.ua/user/4400999

       724.01.15, 20:03

       Слава Україні! Героям Слава!
       Слава нації! Смерть ворогам!
       Україна - понад усе!


       Идут Обама, Порошенко и Путин… Вдруг видят перед собой распятого на кресте Иисуса.
       Обама спрашивает:
       - Иисус, в чём мое счастье?
       Иисус:
       - Твоё счастье в том, что ты руководишь страной с самой мощной экономикой, развитой демократией, счастливым народом.
       Порошенко:
       - Иисус, в чём моё счастье?
       Иисус:
       - Твоё счастье в том, что у тебя есть шанс построить страну с сильной экономикой, развитой демократией, счастливым народом.
       Путин:
       - Иисус, а в чём моё счастье?
       Иисус:
       - Твоё счастье, х@йло, в том, что у меня сейчас руки прибиты!

        824.01.15, 20:37Ответ на 7 от Вячеслав55

         924.01.15, 20:37Ответ на 6 от SOKILDNISТЕR+

          1024.01.15, 20:38Ответ на 1 от Каsсандра

          *ua_fla g*

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая