хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Квітка

Квітка без сонця
Довго не зможе,
Зав’яне без ласки вона.
І не діждеться,
Під снігами знеможе,
Поки прийде тепла весна.

Квітка без вологи
Довго не звікує,
Спрага сили відійме колись.
Потребує допомоги,
Умова добра бути має,
Щоб пелюстки красивими були.

Отак й вона без тебе
Не зможе довго жити,
Їй сил не вистачить на те.
Їй так важливо, треба
Тепло твоє відчути,
Й безхмарним стане небо досі зле.
8

Коментарі

115.03.09, 22:48

У всех столько лирического настроения в стихах, что читаешь молча, и нажимаешь на рейтинг...
Странно, но всегда в любовной лирике слышны чувства, и на остальное не обращаешь внимание. Особенно интересно читать на Украинском...

    215.03.09, 23:13Відповідь на 1 від olorinel

    Дякую Взагалі-то до своєї творчості критично ставлюся, але про інших скажу: "Поезія--це завжди неповторність, Якийсь безсмертний дотик до душі" . Кожна людина цікава по-своєму.

      315.03.09, 23:27Відповідь на 2 від Ліззі

      "...Якийсь безсмертний дотик до душі" - очень ёмко, именно в этом и есть суть поэзии, ни в вычупных правилах стихосложения, не в красивости, а именно в этом. - В том что душа, как ноты души выставленные свету в их живом и искреннем звучании. - Её радость и боль, грусть и надежда, мечты и размышления...

        415.03.09, 23:30Відповідь на 3 від olorinel

        Обожнюю поезію Ліни Костенко

          515.03.09, 23:40Відповідь на 4 від Ліззі

          Мне сложно писать на Украинском, вырос в Украине, но в русскоязычной среде. на Украинском всего несолько стихотворений написал... но от этого он не чужой, а родной и понятный и сердцу и уму язык!!!

            615.03.09, 23:50Відповідь на 5 від olorinel

              712.04.09, 13:50

              Прочитал, проплюсовал, понравилось тем, что не штамп. Сам пишу и думаю на русском. Короче -

                812.04.09, 15:07Відповідь на 7 від ЮНГ

                Дякую . Ваші вірші мені подобаються