хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Оголошення для поетів та керівників поетичних гуртків

Дорогі друзі!
Як керівник шкільного поетичного гуртка та упорядник шести поетичних альманахів запрошую для творчої співпраці керівників гуртків для поетично обдарованої молоді. Я готую до 200 -ї річниці з дня народження Великого Кобзаря альманах, де будуть видруковані кращі твори учнівської молоді та поезії, есе, цікаві статті їх керівників про Тараса Шевченка. Третина збірника готова. Моє починання на сьогодні підтримало декілька Черкаських шкіл, мої вихованці та колеги,  учителі із Сумської, Вінницької, Львівської областей. Обіцяють долучитися  українціі з Канади, Польщі...
Якщо хто бажає стати спонсором цієї благородної справи, будемо вельми раді.
Запрошую і моїх віртуальних друзів долучитися до цієї спільної акції - хто віршем, хто малюнком, хто фото (власними!).
Журенкова Лариса Василівна,  Ваша sonce-33

P.S.Уклінно дякую Бойку В.С. (Світанку) за вагомий внесок у благородну справу - подарував 2 поетичних збірки школі.spasibo


18

Коментарі

124.11.13, 22:28

Хороша ідея! Дітей нині треба всіляко підтримувати і залучати до гідних справ!

    224.11.13, 22:29Відповідь на 1 від no-sense

    Чи не напишете Ви, no-sense, про Шевченка? Буду рада.

      324.11.13, 22:30Відповідь на 2 від sonce-33

      Чи не напишете Ви, no-sense, про Шевченка? Буду рада.Не знаю, чи вистачить хисту...

        424.11.13, 22:35


        Шановна Ларисо Василівно, на яку тематику Вам потрібні світлини?
        Надішліть свою звичайну поштову адресу і я Вам перешлю DWD з фотографіями . На жаль, поезією допомогти не можу Моя пошта: [email protected]
        А ось нік вчительки з Дніпропетровська: любомчик (http://narod.i.ua/user/4104834/ ). Може вона Вам допоможе.
        Бажаю успіхів! Захоплююсь Вашим ентузіазмом!

          524.11.13, 22:45Відповідь на 3 від no-sense

          Спробуйте. Впродовж тижня, добре?

            624.11.13, 22:46Відповідь на 5 від sonce-33

            Спробуйте. Впродовж тижня, добре?Не обіцяю, бо, на жаль, матиму дуже метушливий тиждень... Але я подумаю...

              724.11.13, 22:51

              ) Идея хорошая!
              Если в сборник войдут стихи детей о великом кобзаре, то это будет весомый вклад в украинскую литературу. Я буквально на днях помогала сынульке подруги написать стих про Шевченко, и подруге сказала в ответ на идею классной руководительницы по поводу задания ученикам, что пусть тяжело, но наш ребенок справится Он справился - написал свое, а мой стих остался моим

                824.11.13, 22:57Відповідь на 7 від Іва Квітка

                Іво, перешли мені вірш і синульки подруги, і свій)

                  924.11.13, 23:01Відповідь на 8 від sonce-33

                  Іво, перешли мені вірш і синульки подруги, і свій)Сонечко, треба буде у нього взяти. В понеділок візьму та перешлю тобі

                    1024.11.13, 23:03Відповідь на 9 від Іва Квітка

                    А свій мені не сподобався. Щось в ньому не те. Може тому не подобаеться, що кажеться, про кобзаря стільки написано гарних віршів, куди мені до всіх?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна